bugün

hayata tamamen küsüp artık geri kalan hayatını mavi jojoba taneciği olarak sürdürmek.
"skimden aşağı kasımpaşa" denip yazmaya devam edilir.
eşşek eşeği beğenirmiş
bir hayır var sana kötü demelerinde, derim geçer giderim.
"-yaşasın okunuyorum!" *
(bkz: kötülenen entrylere bakarken kalp krizi geçirmek)
önce bi garip olur üzülür, ardından bir sigara yakar, yetmez tabi bira açar efkarlanır...
kimisi hiç tınlamaz.
hatta sevinir.
hüsran olmayla karışık neden ki duygusu.*
hatta bazı psikopat yazarların tahrik olduğu bile gözlemlenmiştir.
(bkz: gözlem için yazar yakalamak)
emek harcamadan, öylesine yazılmış bir yazı ise unutur. yok değer verdiği, emek harcadığı bir yazı ise oturur düşünür. (bkz: ben nerde yanlış yaptım)
(bkz: bölem puştim ibnem gibin bişey)
onlar mı anlamadı, ben mi anlatamadım diyerekten bir şüpheye düşülür. entry kontrol edilir. kontrol sonrasında ise, anlayan anlar, beğenen beğenir denilir, yazmaya devam edilir. meyveli ağacı taşlarlar efenim.
"sizinle aynı fikirde olmadığım için mutluyum" diyerek sevinmek.
entry girerken eksi oy alacağını bilen yazar modeli pek üzerinde durmaz, aksine rahvan şekilde diğer entrysini girer.
+nan ne guzel komik komik yazmisim,mis gibi bkz da vermisim,ne b.k yemege eksi verirler anlamam diye dusunduren durumdur.
- ama ama ama ??? özene bözene yazmıştım o yazıyı lan! nası lan? ulaaann. dağıtırım ulan sözlüğü çocuğumu keserim ulaaan hanım koş silahımı getir ulan.

edit: seri eksi oy veren rahmetliye selam ederim. karıcığım silahımı getirirmisin hayatım?
önce durgunlaşır. daha sonra eksi oy almanın verdiği acıyla gözlerinden ağır ağır yaşlar süzülür. ve iki seçeneği vardır. kırmızı mı mavi mi , kırmızı mı mavi mi derken hafif pembemsi olan bebek aspirini ağzına atar ve bisikletine binip gökkuşagına doğru manevralar halinde direksiyonu sallamaya devam eder. * * * *
(bkz: birisi okumus diye sevinmek)
(bkz: en cok eksi oy alan entrylerini sevmek)
eksi oy verilen entrye geri dönülüp bir bakılır, nerde hata yaptım ben dercesine. sonra yok ya o kadar da kötü değil herhalde fikir uyuşması olmadı deyip hayatın normal seyrine bir o kadar çabuk dönmek.
(bkz: su an monitore bakiyorum ve agliyorum sozluk)
- noluyo lan?
- hasktir eksi oy almış .
- neresi kötü ki bunun.
- anlamamıştır heralde.
- ya anlamışsa beğenmemişse.
- en iyisi editliyim ben bunu.
- ama şimdi de eksi oy aldı editledi ne ezik lan falan derler .
- kalsın ya s.ktir et
- en iyisi siliyim ben bunu.

-sil-
(bkz: ayar yiyen yazarın ruh hali)
gerzek kelimesini kullandığı için 7 gün çaylaklık ile cezalandırılmaktan daha iyi durumda olan yazardır.

(bkz: yuh be !)