bugün

adalet ve kalkınma partisi yönetiminden beklenen hareket. şaşırmayınız bu günlerde gelecek.

durmak yok zamma devam.
gül & erdoğan ikilisi otursun bol bol ekmek yesin artık. millet anasını alır gider, hiç dert etmesinler.
ekmek yoksa pasta yesinler mantığı sonucunda ortaya çıkacak durumdur. ayrıca şubattan sonra ekmeğe zam yapılacağı duyrulmuştu.
Gerçek olduğunu sandım bi an. Rüyanızda gördüğünüz herşeyede başlık açmasanız .
(bkz: skandal tamamen aç kaldık)
ekmeğin otuz beş kuruş olduğu zamanları biliyor ve canınız yanarak hatırlıyorsanız kötüdür. (bkz: hem ekmek hiç yetmiş beş kuruş olmadı)
fırınlarda 1 lira olur sonra belediye ekmeği ucuza satar. vatandaşa gene bir kuyruk kapısı.
az bile bunlara.

en az 4 lira olmalı.
iline göre değişen fiyata sahip ekmeğin kimi yerlerde yarım gramajının fiyatıdır. ekmek bile azami 1 liraysa vay halimize sesleri halk korosundan yoğunlaşır.
(bkz: ekmek yoksa pasta yesinler)
olamaz mı ? olabilir.

ekmeğin artık yenmemesi ile sonuçlanabilecek veya sadece ekmek yemekle sonuçlanabilecek durumdur. inanırım.
(bkz: benzin)
1 liraya ekmez olmaz efendim en az 2,5 lira falan yapsınlarki benzin,et vs gibi ses çıkartmadıkları, normal gördükleri fiyatları dengeleyebilsinler. 40 kusur liraya 1 kg et anca alınabilirken 50 kuruşa ekmek almaz bize yakışmaz.
tıksırana kadar yemeyek diye zamladılar hacı.
ekmek : 1 lira
mazot : 3.65 lira
benzin: 4.45 lira

lan manyak mısınız olum? koskoca dünyada en pahalı akaryakıtı tüketiyoruz, sesimiz çıkmıyor da, ekmek 1 lira olmuş, ona mı çıkacak ?

şükredelim. 4 lira olmadığına.
yıllar geçtikçe her şeyin fiyatının arttığı gibi ekmeğin de fiyatının artması durumudur.ne sandın tayyip geldi diye ekmek on kuruş olacak falan mı.* *
ulan resmen ayakta züküyolar bizi..
seçim vaatlerinden biridir.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: Neden simit ekmekten pahalı)
(bkz: mazot 1 ytl olacak)
cem uzan'a inanmamanın sonucu. C.U ; ben dediydim bak ne oldu?
ne gelirse haktan diye şükür etmeyi meziyet zanneden bir güruha az biledir.
ak partiye oy verenleri bir kez daha anıyoruz, gerçek den yazık, bizim milletimiz nasıl bu kadar uyur, sanki erdoğan ak partiye oy verenlere büyü yaptı, ak partiye oy verin diye, şimdi görsünler ak partiye oy verenler.
Bi dönem mazot 1 tl oluyodu, ( uzan )
Döndü dolaştı ekmek 1 tl oldu.!

Nasıl bi ülkede yaşıyoruz bu nasıl bi ironidir vay arkadaş..
hatırlayalım 10 ya da 15 yıl önce memur maaşıyla kiralar ve faturalar anca ödeniyor geriye bir şey kalmıyordu, asgari ücretle de kiraların yarısı bile ödenemiyordu. levent kırca da mı izlemediniz diye soruyorum bazılarına.

gerçeği apaçık gören türk halkına işlemeyen ucuz propaganda aracı bir durum yani bu.