bugün

Var bÖyle erkekler, tanıdım. iĞrenÇ bir durum, Öyle bÖyle deĞil yani.
şortlu kız ve bakkal amcanın hazin hikayesi'ni yazan amına koduğum meriç'idir.

(bkz: ilgi orospusu erkek)
bu modellerin tam tersi rüyaları süslemektedir.
(bkz: piç görünümlü efendi erkek)
Kendine yaraşır efendi görünümlü piç bir kız ister.
ciddi durur, yaptıkları hareketlerle herkesi hayran bırakır ama yapmacık değildir lan. sevilirler yani onların piç olduğunu düşünenler özellikle de kızlar o adamlar sizi sevmedikleri için ya da sevmeden yakınlaştıkları için sizler bu durumu '' dışarıdan ne kadar da iyi mükemmel ama aslında öyle değilmiş beni kullandı bıdı bıdı '' diye öterler. aslında diğer sevmeden birliktelik yaşayanlardan farklı değildir. bu kadar göze batması görünen ile beklentinin uyuşmamasıdır tabii bu beklenti içinde olan kişinin hezeyanlarıdır. adam sevse on numara delikanlı sevmeyince oooooooo beni kullandı. iyi yapmış amk. sen eşek olursan semer vuran çok olur. bir de herkes şeref abidesi kesilmiş hay maşallah.
sinsi diye de tabir edilebilir.
Siyah giyinmeleri sayesindedir.

Edit: siyah kumaş pantolon efendim. Tum sır burada. Digerleri taktigi pek bilemiyor diyorlar ki biz direkt isin kolayina kacalim kot pantolla pic gorunumu yakalayalim ama kazin ayagi oyle degil. Bunu bir de kadife mor bir ceketle tamam eylemek gerek. Bir de saclar kirlasmissa al sana hazir %100 efendi gorunumlu ibne. Tatlı ama çok tatlı bir ibne.
efendilerdir.

siyah miyah ne oluyo..
(bkz: megaloman pilatipus)
(bkz: yengeç burcu erkeği) (bkz: balık burcu erkeği) ortam çocuğudurlar. (şimdi duygusal, hayırr ben bikerem öle diilimm diye -ye gömülecek hanımsılara buradan selamlar).
Kandirikçilardir. En çok bunlardan korkacaksın zaten.
Ortamına göreyse alırım bi boğa burcu.
It's me.
içten piçtir.
Hakkinda gerekli aciklama yapilan erkektir.

Spoiler aç.....

siyah giyinmeleri sayesindedir.

edit: siyah kumaş pantolon efendim. tum sır burada. digerleri taktigi pek bilemiyor diyorlar ki biz direkt isin kolayina kacalim kot pantolla pic gorunumu yakalayalim ama kazin ayagi oyle degil. bunu bir de kadife mor bir ceketle tamam eylemek gerek. bir de saclar kirlasmissa al sana hazir %100 efendi gorunumlu ibne. tatlı ama çok tatlı bir ibne.

Spoiler kapat.....
(bkz: başak burcu erkeği)
burada piçlik anneden kaynaklı mı yoksa cin fikirli anlamında piç mi diyoruz ayrıca bir sormak lazım,

ama fikrim; ortaokulda ve lisede çok vardı bunlardan hoca karşısında sus pus olup hoca gidince delikanlı havalar ve arkadan sektirmeler falan.
yaş ilerledikçe erkeklerin büründüğü görünüm.
Samimiyet arttıkça piçliklerini yavaş yavaş ortaya çıkaran, nasılsa karşı tarafta efendi imajını kurdum yanlış anlamaz, uyanmaz diye düşünen sinsi piçlerdir bunlar.

Kendilerine hanımefendi görünümlü kızları seçerler nitekim ruhları piç olduğu için zor olanı elde etme fantazisi vardır.

O seçtiği kız da kendi gibi sinsi sürtükse iyi anlaşırlar yok içi dışı bir bi kızsa zaten yol verir gider, elin piçiyle uğraşmaz.
görsel
tam ifade olarak kuzenimdir, herkesin övdüğü fakat yemedik kız bırakmayandır.
Efendilikten efendiliğe değişir.

Birisi vardır hayat görüşünden tut davranışa kadar düzgün bir tutum sergiler.

Diğer kişi vardır hiç bir şey yapmaz düşüncesini falan bilmezsin sadece sustuğu için efendi dersin.

Yani susuyorum ama asaletimden mi ne yoksa cahilliğimden mi onu bilmeniz lazım *
yaklaşıma göre değişikilik gösteren erkek türüdür.
sanırım bu benim. kendimden utandım..
görsel