bugün

(bkz: ilgi orospusu kız) bu türden bile daha tehlikelidir.
ilgi orospu çocuğu kadar tehlike arz eder.
Arkadaşlarını bir saniyelik dikkat çekme çabası için harcayan orospulardır. Hepsini alican dövücen. Hiamina diyip vuracaksin bu tiplerin ağızına. bu orospular insanların yaşam enerjilerini sömürerek geçinirler.
ilgi ve sevgi güzeldir ama tabi sınırları vardır. Herkese ilgi ve sevgi göstermek kötü sonuçlar doğurabilir.
benim eski erkek arkadaşımdir efendim. çocukluğuna inmek gerekir diye düşünüyorum. lan bi kız iki kız tamam da o kadar tipsiz ortam kasari olmuş kızlara yaziyorsan artık bu sıfatı yakistirabilirim. cuk oturmuş. orospi.
herkesin kendine hayran olduğunu zanneden, diğer hemcinslerini aşağılayıp küçümseyen kibirli ve sevimsiz kişidir. bunaltır, çekilmez.
Tek Çocuktur kesin.(tek Çocuklar eksilemeyin lütfen)
şühesiz ki hayat ona dersini verecektir.
Allah onun belasını versin. Senden daha çok canım cicim yapan bir yavşağa arkasına bakmadan gider gerçi kızlarda da durum aynı gibi neyse herşeyin fazlası zarar arkadaşlar bokunu çıkarmayın.
Kadınların fazla duygusal olmasından kaynaklanır , gereksiz yere değmeyen adamlara değer verirsin yada değer ama fazlasını verirsin adam artık takmaz seni kendini bişey sarar aha işte o ilgi orospusudur hatta kızı takmadığı gibi her türlü eziyeti de yapar yakar yıkar karşısındakini . Ama unutmayın sizin de anneniz var kızkardeşiniz teyzeniz anneanneniz babaneniz var bugun bu kızlara yapılıyorsa yarın size.
hem erkek hem orospuysa ise yarayabilir allah yokluğunu vermesin seks güzel sey.
sevişmeyi seviyorum seksi güzel ve 22 yaş üstü bayanlardan ilgi bekleyen bir piçim. evet.
sözlükte çok vardır. genelde kendini över.
Cazip özellikleri olmadığı halde yavşak tavırlarla, abartılı kahkahalarla, arabasının anahtarıyla girdiği ortamlarda ilgi çekmeye çalışan çapsız erkektir. Gazoz olma efsane ol diyorum.
bunun erkek versiyonu var mıymış dediğim başlık.

kendi adıma Konuşayım. çok ilgi bıktırıyor. hafif hoşlandığım kız vardı. onunla aşkımli hayatımlı konuştuk birkaç gün. en son ona karşı hoşlantım geçti.

son olarak diyim de uğraşan kızlar baya çekici geliyor. bu kız da başta uğraşırdı. ondan hoşlanmam galiba bundan dolayi.
çaylak olduğum 15 gün içinde güzel güzel düşündüm sorguladım evet ben ilgi orospusu bi erkeğim eşimden göremediğim ilgiyi burda arıyor ve kendimi böyle tatmin ediyorum. bu kol gibi itirafı yaparken gözümden iki damla yaş aktı ama olsun amınız pardon canınız sağolsun.

plakete gerek yok çiçekleri evime gönderin. yok lan göndermeyin eşim bu sefer yanlış anlar beni sıkı markaja alır ben böyle iyiyim aldığınız o çiçekleri götünüze sokun.
Ilgi budalası erkektir.. Bu benim işte beni tanıyan bilir ki benimle her saniye ilgilenmesi gerekir.. Neyse 22 yaş üstü kızlar ilgilenin benimle..
bugün ilgisiz kaldım biraz özel mesaj atıp götümü kaldırın lan, ne olur ölmezsiniz mk.

(bkz: köre bi mesaj)
(bkz: kara uzum habbesi lgbt canım)
Gundeme istinaden:
Sozluk yazari kadinlarin ilgisini cekebilmek icin onlari kiskirtan ipe sapa gelmez baslik acma hastaligina tutulmus yazarlarimizida icine aldigini dusundugum tanimdir.

Oyle saniyorum ki, gene sozlukte yazan ve foto paylasan kadinlara yonelik hakaret iceren baslik acmakta kisiyi benzer bir statuye koymaktadir.

Velasil orospuluk zor ve mesakatli meslektir, ilgi orospusu erkek olmak ise ...
(bkz: Yok artık)
ilgisiz duramayan erkektir.
kafasının içi saman doludur.

not : samana hakaret etmekten utanç içindeyim.ben bu yazıda samana bir şey demedim.
betimleme yaptım saman gardeş gusuruma bakma.
ihtiyacı olan ilgi verilip donu dahil soyulmAlıdır..
kadını neyse de erkeği hiç çekilmiyor azizim.
şahsen değilimdir. ilgiyi buldum da, orospusu olmak kaldı.