bugün

hala "coolluk yapan ibneler" tanımlaması yapıyorlar bu insanlara. 6 yıl önce internet'im kotalıydı, dizileri indiremezdim. ben de buradan izlerdim. şimdi eskisi gibi değil ama conan'ı hala cnbc-e'den izliyorum.
ingilizce öğrenmek için izliyor olma ihtimalleri vardır.
gerçek ve kaliteli yapımları tercih edenlerdir. zekidirler. *
izlemeyen insanların anlamaya çalıştıkları ama bir türlü anlayamadıkları insanlardır.
internetten dizi izlemiyorlardır.
rtük'e göre bu insanlar, zihinsel ve bedensel gelişimi zarar görmüş ve ahlakları bozulmuş insanlardır muhtemelen. çünkü buradaki dizilerde birçok küfür sansürsüz yayınlanmaktadır ve rtük'e göre fuck demek bizim ahlakımızı bozmaktadır. bunun da yaptırımı programın geçici süreyle yayınını durdurmaktır zaten.
(bkz: okan bayülgen e verilen ceza)
radikal okuması muhtemeldir.
(bkz: flash tv vs cnbc-e)
diğer kanallarda saçma sapan diziler, yarışmalar ve gereksiz evlilik programları varken çok da iyi yapıyorlardır bu insanlar.
30 ve 52 sayılarını iyi bilirler.
conan o'brien seven insanlardır.
en nihayetinde onlar da vaktini aptal kutusu izleyerek geçirir. akasya durağı bir insana ne verebilir? hiç. always sunny in philedelphia ne verebilir? o da hiç. bir televizyon kanalı izlemeyi entelektüel bir eşik olarak belirlemeyelim. koftileşmeyelim.
2,5 saati bi diziye ayıramayan insanlardır.
ingilizcesini geliştirmeye çalışan biraz da cool görünme çabasında insandır.
hem de gece gündüz izlerler.

cnbc-e:ekonomi haberleri.

e2: rachael ray show ,Ellen DeGeneres Show
geceleri gülen insanları. özellikle cnbc-e'nin Conan adlı şovu insanı gülmekten kırır geçirir.
star tv'de muhteşem tüleyman
kanal d'de fatmagül
atv'de çocuklar duymasın *
fox tv'de ki tüm diziler gibi saçma kanal ve onların saçma dizileri yerine daha kaliteli ve düzgün programlar, diziler izleyen insandır.
kimileri için elitlikle veya kültürle alakası olamayan bir durum .televizyonumuzu alıp kanallarımızı gezindiğimizde eğer özel bir dekoderimiz yoksa veya bedava film izleyebilcek bir kanalımız .. akşam 7den sonra kanalları gezinirken başka hiçbirşey izleyemeyeceğimizi farkederiz..bütün kanallarda aynın haberlerin farklı başlıklarlarla izlenmesi yerine ardarda sıralanmış az reklamlı yakışıklı adamların ve güzel kızların oynadığı dizilerin bulunduğu kanalları izleyen insanlar var doğal olarak
aslında zararsız insanlardır. muhtemelen bu insanlar coldplay, muse ya da indie ağırlıklı müzik grupları da dinlerler.
45 dk. bilemedin 60 dk.lık dizilerden hoşlanan insanlardır.
Türk dizilerinden bıkıp farklı arayış içine giren insanlardır.
Kaliteyi nerde arayacağını bilen insandır.
bir tane türk dizisi izleyeceğine beş tane konusu birbirinden farklı diziyi tercih eden insandır.
"ay ben asla türk dizisi izlemiyorum, çok banal" geyiğiyle dolaşan kendini abd vatandaşı zanneden tipler...
kadın erkek ilişkilerinden başka bir konuya kafası basmayan türk senaristlerinin dizilerinden bıkmış insandır.
her kanalda aşk. mide bulantısı geldi lan.
türk dizilerinin ne kadar saçma olduğunu kavramış insanlardır.hepsine kültürlü, entel diyemeyiz tabi.