bugün

4. nesil uuser. *
yazdığı msjlarla beni benden alan,mükemmel bir yazar insan.

(bkz: uludag sozluk yazar secme sinavi/#1806799)
cocukluk psikolojisini cin ali bozmustur... evet cin ali´ye öyle bir kafayi takmistir ki; onu bir halk kahramani olarak görmektedir...
ileride bomba gibi patlamaya hazir yazarlarimizdandir...
yolu acik olsundur...
ilgimi çeken yazar..kolay gelsin.. (bkz: hele otur bir soluklan yiğidim)
sözlük için elle tutulur çaba sarfeden yazar. oturmuş, uğraşmış, video yapmış.* bu kadar saçma salak şeyden, boş laftan sonra, makina gibi entry giren canların arasından sıyrılandır.forum sitelerinde ki emeğe saygı, rep gibi değil benim söylediğim [tamam benzedi biraz], yürekten kutluyorum onu. birşeyler üretmek, hele ki iyi şeyler yapmak genellikle arka planda kalır. bırak kalsın, sen devam et.
benim estetik anlayışıma göre pek güzel olmasa da bir video hazırlamış kendisi. (bu cümle muğlak kaldı biraz; acaba güzel olan video mu yoksa yazar mı? tabiki video)
ama boşver sen benim estetik anlayışımı zira esra ceyhan ı feci seksi bulan birisiyim. özellikle omuzlarına bitiyorum.

şaka bir yana gerçekten uğraşmış, etmiş. pek mühim ol(a)mayan bir olgu için video hazırlamış. ellerine sağlık diyorum.

not: eger esra ceyhan hakkında aynı şeyleri düşünüyorsak, videoyu editlemeyi düşün bence daha iyi fikirlerim var zira. *

(bkz: uludag film)
e f,
şeklinde daha ekonomik kullanımı da mevcuttur...
(#2134722) tanimasam da dogum gününü kutlamak istedigim yazar. nice yillara.
(#2366739) nolu entrysi ile beni onurlandırmış hoşsohbet yazar. * * entyleri takip edilesi yazarlardandır.
ümit ustayla akrabalığı olma ihmimali yüksek, yemek odaklı entryleri ile iştahımı kabartan nesildaş. *
niğde' nin bağrından kopup gelen sözlük yazarı.
doğru tespitleriyle takdirimizi kazanan, kültürel seçiciliğine de hayran kaldığımız, hoşsohbet okunası nesildaş.
çaktırmamaya çalışsada fazla içli yazarımızdır ayrıca kızlar da peşini bırakmıyor, üzülüyorum onun bu haline * * *

edit: farklı yerlerde görüldüğü iddia edilmekte olup mübarek bir insandır. ayrıca çok da maharetlidir kendisi. aynı anda hem yemek yiyip hem msnden yazabilme gibi ekstra özellikleri vardır.
(#2412290)
kopartan yazardır. selam olsundur.
derler ki büyülü şarkıyı dinlediğinden beri geceleri küçük kara çocuklar gelir diye yorganı kafasına kadar çekip uyuyormuş. sıradaki şarkı onun için geliyor * *
dün tavla turnuvasında kendisini 2-1 yendiğim, ancak uykusu geldiği için devam etmeyen bugün ise oyunun yarıda kaldığı iddalarıyla yenilgiyi kabullenmeyen pek sevgili muhterem yazarımız. kendisi sol kolu havada beni beklemektedir. * aynı zamanda fotoğraflarıma yaptığı mükemmel yorumlarla beni benden alıp pembe bulutların üzerine itmiş istisnadır. * *
En sevdiğim kitap, bir başyapıt olan Tutunamayanlar' ın en güzel yerlerini çok güzel özetlemiştir yazar. Eline sağlık. (#1807054)