bugün

Bu şey değil mi anonim olmanın dayanılmaz hafifliği.
okuyamamış fakirlermiş çünkü.
Bunu genellikle gerçekten heyecanlandım ama anlattığımda tepki bile almadığım zamanlarda sık sık düşünüyorum zaten.

Sizin için çok önemli bir şeyi birine anlattığınızda size minicik bir tepki bile göstermeyen insanları hayatınızda tutmayın.

Bundan daha çok "sana değer vermiyorum." diye bağıran bir durum yoktur çünkü.
Ama başkasıları okuyacak kardeş...
Bu bir bant kaydıdır. Aradığınız kişiye artık ulaşılamıyor.
Oldu bi 4 sene kadar haber almadim nasilsin iyi misin bilmiyorum görsem yine nefesim kesilir mi cigerim yanar mi bilmiyorum
senin nefesini kesebilir miyim yüzünü kizartabilir miyim onu da bilmiyorum.
Yas aldim artik eski rüzgarim yok.
Neyse saglicakla kal kendine iyi bak hep iyi ol.
Ne diyeyim sana?
Ali Kınık demiş benim yerime;
"Son şarkıyı çal kemancı, gelmeyecek o yalancı"
Gelmeyeceğini bile bile hala aklıma gelmene ne demeli peki?
Gel desen de benim gelmeyeceğim de belli. Olmaz artık. Evlisin. inşallah mutlusundur da.. ama bir gün karşılaşırsak tekrar, sana tek diyebileceğim hakkını helal et demek olacak. Ve tabi eşine de. Aklıma geliyor arada düşünüyorum, hakkını helal et.
Ama yine o yaşlara geri dönsek ve yine bilsem sonu böyle bitecek, yine de seni severdim. beklerdim. Işığını bastıracak daha parlak bir ışık lazım bana, ki kör olayım da senin ışığını görmeyeyim..

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.
Bazen durup “Acaba?” Diyorum. Şeyinde değil tabi senin çünkü ne gerek var değil mi?
Mutlu ol sende ne diyeyim.
Allah belanı versin. bir insana ve bir ilişkiye ancak bu kadar emek harcanabilirdi ama karşılığında senelerdir gördüğüm tek şey sorumsuzluk ve yalnız hissettirilme oldu. Aptal olduğum için hala hayatıma seninle devam etmek istiyorum ve bunun için senin de emek vermene çok ihtiyacım var. Tekrar allah belanı versin.
Erkek yazarlar genelde küfürle bitirmiş ulan vaşaklar madem bu kadar çok seviyordunuz neden başkalarına yar ettiniz sevdiklerinizi sabah sabah sinirlerimi ziplattiniz.
Biz de kendimizi derbeder sanıyoruz amk. Abi bakar mısın ne dertler var kadın kedisi yastığına işedi diye poposuna vurmuş ve ona kızmış. Off ulan off bu gece de senin için yakıyorum necla...
pişman olma.
Yokluğunda sen sanıp kimlere aşk dedim bir bilsen tutamazdın kendini... demek isterdim ama zaten sen değil miydin giderken umarım benden daha iyi, daha güzel birisi çıkar karşına diyen? Zerre umrunda olmaz biliyorum. Neyse umarım senin de karşına adam gibi adam olan biri çıkar.
Bu saatlerde seninle balkonumuzda oturup birbirimizi izlerdik. Sen gittiğinden beri sabahlara kadar yalnız oturuyorum o balkonda. Bana söylediklerini düşünüyorum. Seni özlüyorum. Bunu tüm hücrelerimle söylüyorum. Keşke geç olmadan anlayabilme şansın olsa keşke geç olmadan birbirimizin olabilsek.
seni hiçbir zaman sevmedim, seninleyken hiçbir zaman rahat etmedim, söylediğim sevgi sözcüklerinin hepsi yalandı.
Olsaydın bugün 6 yıl olacaktı
Sen olmadın biz olmadık
Sevseydin yine aşk olacaktı
Sevmedin ne aşk kaldı bana ne sevda
Gerçi bende sevda bitmez
Sen olmasan da tükenmez
Geçen yılların ardından
Bakmadan ömrüm bitmez
Kocaman bir altı yıl
Seni sevmekle geçti
Unuttum derken birden
Yine aklıma geldin
Arasam olmaz gel desem olmaz
Sen de gelsen sana yakışmaz
Böyle gider bir son bulmaz
Bu dertle de başa çıkılmaz
Sigaraya yine başladım
Biliyorum yanımda olsan çok kızardın
Keşke biraz daha kızsaydın bana
En azından sen olsaydın
Sen olmadın biz olmadık
Derde çare bulamadık
Hem üzüldük hem ağladık
Altı yılı geride bıraktık..
Hehehe nasılsa okumayacaksın, sana bir şey söyleyeyim mi kimseye tahammülümün olmadığı bu zamanlarda sen konuşsan seni sabah akşam dinlerim.
okumayacaksa yazmıyorum.
o yüzden buradayım. okusa bittik.
Insanlar işine geleni görür, duyar vee anlamak istediğini anlar her ne kadar götünüzü yırtsanız dahi.
Yazılacak birşey kalmadı zaten.
seni zükeyim bana bişey olmasın.
ben seni niye tanıdım ki.
Sana beddua etmiyorum çünkü kendine saygısı olan bir kız senin yanında 3 aydan fazla durmaz. içimde öyle rahat işte.
güncel Önemli Başlıklar