bugün

entry'ler (126)

fuckbuddy e alternatif türkçe isimler

sikendaş(e), sikilendaş (k)

yeni gelin klozeti

götte oluşan o statik elektriklenme.. oyhş

kızlar evlenin koca parası yemek çok keyifli

varoş kezbanı hareketidir.

düşün ki o bunu nasılsa okumayacak

pişman olma.

tiyatroya para veren enayi

muhtelif torrent sitelerine oyunun gece çekimi CAM-RiP*skyworkd-bywicked versiyonunun kısa zamanda düşeceğini bilmeyendir.

fazla gürültü yapmayın çocuk uyuyor

çocuğa sahip olduğunda bütün insanların hayatını kontrol edebileceğine inanan kezban beyanı. bunun eşlenikleri, "kadınım ben bana ona göre davran" veya "bana öncelik vereceksin bağyanım"dır. ha çok saat geç olduysa insanlık ve uygarlık adına bi zahmet sus mk.

bir müslümanın deist veya ateist olma süreci

aday kişinin \'okumaya\' karar vermesiyle başlayan süreçtir.. Sonrası gerisi gelir zaten *

ahlak din unsuru değildir

'ya ben dinsiz olsaydım kesin anamı bacımı keserdim, ırzlarına geçerdim xdxd' diyerek herkesin kendisi gibi dini inanca sahip olması gerektiğini anlatmaya çalışan insanı duyduktan sonra akılda uyanan düşüncedir. *

gerçek mustafa kemal savaşta öldü

iSPATIdir!!! : https://fbcdn-sphotos-a-a...912828769_165980884_n.jpg *

edit: ironi yavrum ironi, basıp durmayın şu eksiye.

kütahya metrosu

Yıllar sonra mavi ve kırmızı minibüslerden kurtulup, sarı ve körüklü otobüslerle ulaşımına devam eden Kütahya halkının şu an için 'ne gerek var yahu' diyerek baktığı olaydır. *

türk malı prezervatife marka ve slogan önerileri

(bkz: lokal anestezi)

bakire kızla evlenmek

Her gün orada burada yatıp kalkan Türk erkeğinin * evlenme zamanı geldiğinde ısrarla oldurmaya çalıştığıdır. *

körün bellediği bir am olurmuş sende onun gibisin

bir davranışı * * vazgeçilmeksizin tekrar tekrar yapılmasını eleştiren bir sözdür. Genellikle eskilerde kullanılan bir benzetmedir. "körün bellediği bir am olurmuş devamlı onu sikermiş sende onun gibisin" şeklinde cümle içinde kullanılarak kişiye laf sokulur.

hoşgörü dini olarak islam

http://www.kuranmeali.com...rma.asp?sure=9&ayet=5

komşu kızına laf atmak

eğer babası asker ise yapamayacağınız eylem. *

hz muhammedi sevmiyorum diyen konyalı türbanlı kız

sadece başı üşüyen, müslüman olmayan bir kızdır.

edit: ayrıca diyen değil diyebilen olacak o.

sübyanlanmak

bir nevi, topun inşaata kaçmasıdır.

ergen kızların belirgin özellikleri

zamanında, bir yılbaşı gecesi şunu sorabilen lise 1 deki bir kızın özellikleridir :

yeni yılda beni neyin olarak görmek isterdin?

a)canım arkadaşım ehe
b)kardeşim ühü
c)aşkımmm
d) ...

diye gidip, insanın seveceği varken, kendisinden soğutabilir. *

uzun saçını kestiren erkek

iş veren ve baştakilerin henüz bu tip fikirlere hazır olmaması nedeniyle * *; askere giderken ve işe başlarken * yapılması zorunlu eylemi yapan erkektir. * Ha birde bu tip zorunluluk zamanlarına gelmeden, sırf çevresinin * * baskısıyla kestirenler de vardır.

Hatta, gittiği üniversitedeki bölümün hocasının, bu tipte olan erkekleri dersten bırakması gibi bir düşünceye sahip olması dolayısıyla bir kez daha kişi, berberi ziyaret etmeye zorlanır. ama direnebilir de. *

kızlar

sevgilin yokken etrafından olmayan, birisiyle sevgili durumuna düşünce etrafında belirenlerdir. Hata yapmaya zorlarlar, sonra da yok olurlar..