bugün

En özel gününüzün fotoğrafları konularla birlikte klip haline getirilir. Özel gününüzün özel anılarını çerçeve haline getiriyoruz. instagram

https://www.instagram.com/dugunhikayefilmi/
görsel

1940'lı yıllarda nikah sonrası fotoğrafı.
iç çekim, dış çekim ve deeeeee akrabalarla çekim derken insanı çileden çıkarır.
düğün gibi gereksiz bir olayı ölümsüzleştirme durumsalı.

insanoğlu her sorunun üstesinden geldi de bir şu kadınların düğün merakına çözüm bulamadı.
Valla ne kadar sade olursan olsu insanalr niye bizi bu kıyafetlerle görmek istesin ki düsüncesini kafamdan atamıyom eğer yoğun istek olursa herkesler arayıp bebeim nolur dügün yap gelinlik falam giy derlerse belki düsünülebilir.
Dügün fotograflarını trolleyen matrak çekimler yapılabilir, coluga cocuga hatıra olur baktıkça hunharca gülersiniz.
Çekikler çok güzel beceriyor bu işi, inanılmaz sade ve klas çekimler yapıyorlar.

Bizimkiler de yok sandala daya, ağaca kerkin, yerlerde yuvarlan.. salak saçma işler; Bir de zevk alıyorlar bu seremoniden.

Dün evli kuzenlerimi yemeğe çağırdık, adamın neredeyse çocuğu olacak hala dış çekimdeyiz diyor.

Teşekkürler bebeğim, içli köftelerinizi yiyorum.
saçmalıkS:..
yurt disinda bu isle ugrasan Bir dugun fotografcisi olarak Turkiyede yapilmasinin yurt disinda yapilmasindan zor oldugunu dusundugum is.
Cunku insanlar kompleksli, tabular var, vs vs.
Fotografi guzel yapan ani yakalamaktir, o anin duygularini yansitmaktir.
Ben opmem, ben sarilmam vs vs ile yapilmaz bu is.
ruhsuz, duygusuz, sacma sapan seyler cikar ortaya.
Hele hele fotografciyim diyen bircok kisinin kabizligida isin icine girince tamamen kullandiklari makinanin kalitesine bagli isler cikiyor ortaya.
Yaraticilik sifir.... Estetik sifir....
Arkadas, 100 fotografin 95 inde erkek eli cebindeyle nereye kadar ilerleyebilirsin ?
son dugunden elimin altinda olan birkac resim ekliyeyim bari...
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#1911188)
(img:#1911189)
(img:#1911190)
görsel
Bu gibi fotoğraflar sizin özeliniz yani demek istediğim böyle pespaye bir yerde sergilenmeyecek kadar değerli. Onun için mukaddes bir kadrajı burayla paylaşmak hoş değil sayın yazar.
Kendi özeline saygısı olmayan insana benim saygım yok.
Yapılan yanlış her bokunuzu paylaşmayın,paylaşacaksanız yapılan yorumlara katlanın.
Tamam da Niye buraya atıyorsun? Ayrıca "askerdeki sevgiliye" bunu niye belirtiyorsun? Tuhaf..
Umarım son eşin olur. Daim olması dileğiyle.
instagram gibi mecraların etkisi ile etki alanı yayılan ancak gittikçe statü değerini kaybeden mevzudur. Bu mevzuunun etkisi ile eline fotoğraf makinesi alan herkes fotoğrafçı olduğunu iddia etmeye başlamıştır ki bazıları gerçekten gözü acıtır fotoğraflar çekmektedir. bütün bunlara rağmen herkesin benim ondan neyim eksik psikolojisi ile çektirdiği ve insafsızca paylaştığı görsellerdir.
hayatınızda sürekli önünüze gelecek gururunuz, mutluluğunuz, eşe dosta gösterebileceğiniz en güzel şeylerden birisi. Kesinlikle profesyonel birisiyle çalışmanızı öneririm sonra pişman olmayacağınız benim önerim: https://bogacgol.com.tr/
görsel
Yaratıcı fotoğraflardır.
görsel
2 yil once evlenen arkadasim facebooktan yayina devam ediyor. kimbilir balayinda londradalardi. dugun fotolari bu sene biterse 2016 da londra fotolarina baslar gibi.
hayatta daima kalbinizde en büyük yeri tutacak fotoğraftır.
hayatta bakılması en istenmeyen fotoğraflardır çünkü hepsi klişe pozlardan oluşur.
görsel havada sülfür olduğundan yapılmış; tombul teyzeler ve sarhoş amcaların oynamasından yeğdir.
görsel
görsel
görsel
saçma fotoğraflardır. * hiç de hoş olmazlar.
görsel