bugün

Evet hala yalan.
(bkz: Uludag sözlük izdivaç)
Duzgunlugun fiziksellikten ibaret olmasi.
Düzgün erkekten ne anladığına göre değişecek önerme.
Beni de kimse kapmadı.

180 boy, 83 kilo, hafiften kelleşme belirtileri ve kemik gözlük...

meslek, fiziksel özelliklere uygun olarak: akademisyen.

ÖSS ilk 100'de 5 derece, iki lisans ve bir yüksek lisans diploması...

Herkesin uzman olduğu konu olan siyaset biliminde, yurt dışında doktora yapıyorum.

Bence düzgün de bir erkeğim ama hala kapmadı kimse... Kapın lan beni de, sıkıldım ülkeyi kurtarmak benim görevimmiş gibi takılmaktan.
Her kız için mükemmel erkek farklıdır. Zaman ilerliyor illa karşınıza o insan bir şekilde çıkacak. Şimdi bende kendimi anlatırım da yani sevmek insanı internetten felan görülerek olacak birşey değildir. Onu tanıdıktan sonra zamanla aşık olunur. ilk görüşte aşklar her zaman kelek karpuz gibidir.
Çünkü düzgün erkekler atlarına binip gittiler.
Burdan bizim düzgün olmadığımız sonucuna varıyoruz.
Hepsi değil. Şansınız var acele etmeyin. Yada edin.
Yok lan bitanesini unutmuşlar, arada kaynamış. (bkz: impreza)
Kapılmak nedir yaa, mal mı bunlar?
Önüne gelenle yiyişip züküşürken düzgün erkekleri görmezden gelen kız beyanı.
kızların eksperlik yeteneğinin ispatıdır.
Kusura bakmayın ama size kibarca gelen erkekleri reddedip onun yerine piç tipleri tercih ediyorsunuz. (%90 accurate) farkındayız, çok eğlenceli değiliz Belki de dışarıdan bakınca. Ama eğer biri hayatımıza güzelce girerse onları mutlu etmek için kendimizi geliştirebiliriz.

Üç yıl önce çıkma teklifi ettiğim kız (beni okul meydanında reddetti) Şimdi bana hala teklifin geçerli mi diyor. Katar ligi miyim lan ben? Gezin eğlenin, sonra gelin Hala teklifin geçerli mi. Kusura bakmayın. Eğer böyle bir tutum izliyorsanız sizin hakettiğiniz muamele de budur.

Eğer böyle düşünmüyorsanız üstünüze alınmayın.
Ulan piçlerle yiğişip gezip eğlenip sonra düzğün erkeğe gelip sonrada söylenilmez ki arkadaş.
Ortada düzgün erkek olmadığından yalan iddiadır.

Sizin o dediğiniz erkekler bundan bi seksen yıl önce vardı. Sizin bana en düzgün erkek diye gösterdiğiniz adamı bir hafta takip edeyim bir ton pisliğini bulur getiririm.
görsel

alla şükür düzgün değilim.
(bkz: doğal seleksiyon)

Güzeller yakışıklıları seleksiyon eder.
kime göre neye göre düzgün erkek?
bunu belirtecek kadarda yüzsüzüm yani.

görsel
düzgün olmayan erkek olmak bir erkek için çok iyi bişi. kadınlar vuruşup vuruşup gidiyolar.
Ben hala boştayım.
hiç üzerime alınmıyorum. öyle de mütevaziyimdir.
Son bitane kuzenim vardı onuda kapmışlar gençler geçmiş olsun.
neye göre kime göre sorusunun tamda sorulacağı başlık durumudur. mesela ben düzgün biriyim kendime göre çevreme göre ama daha kapılmadım. bu başlık için yoksa düzgün biri değil miyim diye soracak kadar paranoyak da değilim. çünkü böyle bir başlık normal bile dursa amaç trollük olduğu için fazla ciddiye almamak lazım. hem sen düzgün olursan düzgün bir ilişkiyi de hak edersin bence.