Yok öyle bir şey.
görsel
Evet üzücü bir durum. Neyse artık biz de düzgün değiliz o yüzden problem değil.
Askıda az kullanılmış erkek!
Olgun. Aşıları, tuvalet eğitimi tam. Kova burcu.
bence kapılmayanları da vardır. bence erkek bulmak için erkeklerle tanışabilirsiniz. bence üniversite okusanız erkek bulursunuz bence.
kontenjanı artırmak için bende gidip boşanayım bari bi faydamız olsun.
hadi iyisiniz, şu an boştayım...
Bunca yalnız erkeği düzgün olmamakla itham eden bir iddiadır. Ha o gördüğün erkekleri Beğenmiyorsan kendini geliştir güzelliğin dışında bir özelliğin olsun o zaman senin tabirle düzgün erkek bulursun yok öyle hem ayranım dökülmesin hem amcığım sikilmesin. Hadi siktir git şimdi.
boş boş takılan adamları zan altında bırakmaktan başka hiç bir işlevi olmayan genelleme..

kardeşim, seçilmiş yalnızlık diye bir şey olamaz mı?

veya seçicilik? ben mecbur muyum, bana her ilgi gösteren hatunun peşinden gitmeye..

tabii şimdi, hakikaten seçilmeyen bir beta kesim de, kendisine bir avuntu çıkaracak.. o da ayrı bir husus.
Düzgün erkek olmadığımı öğrendiğim başlık.
Hepsi o*******çocuğu zaten düzgün erkekten kasıt ne.
Bende yakında kapılabilirim dikkat edin arkadaşlar. Her an her şey olabilir.

(bkz: ben senin bildiğin erkeklerden değilim)
(bkz: ben kaldım kardeş ben kaldım)
Düzgünden ne anladığınıza göre değişen durum. Doğru, siz iç güzelliği ilişki başlatma unsuru olarak görmüyorsunuz, pardon.
ulan erkeklere kalsa düzgün kızlarda kapılmış mutlaka kalmıştır üç beş düzgün erkek kadın şüphesiz..
düzgün kızlar o düzgün erkeklere binip gittiler.
(img:#2223180)
Ay hadi inşallah böyle böyle bitiyorlar.
hiç şüphesiz ki içinde bulunduğum rezervasyon. ulan ya.
evet, kapıldık amk !..
düzgün erkek derken iyi bir mesleği olan istemesi gayet doğal bence. yani mesela çöpçü biriyle mi evlenmek istesin? herkes evlenmek istiyorsa kendine yakışan ve anlaşan, ruh eşi olan biriyle evlenmeli bence.
Uludağ sözlükte de ne kadar düzgün erkek varmış görmüş olduk.*

Çoğu mericlik bile yapmaz evet ben inandım.

Çok acıyorum size ya, kendilerini düzgün varlıklar zannetmeleri birde.
boş laftır. aslında düzgün olanlarımız kaldı.
ortalık piçten ve orospudan geçilmiyor. bizim değerimizi anlayacak kadın nerede?

evet.
şu kadınların ön yargılarına bakınca "biz erkekler ne kadar da kötü yamuk insanmışız" diye kesip (sakalımızı bıyımığımızı veya saçımızı kast ettik canım. yanlış anlaşılma olmasın) kökünden budayıp atacağımız geliyor.

unutmayın ki erkeği yetiştiren ve onu adam eden bir kadındır.
erkeğin hayatında olan ailesinde anne kız kardeş akraba, çevresinde arkadaş sevgili olan kadınlar erkeğin karakterini belirler. gelişme yetişme çağında nasıl kadınlarla bir olduysa yaşamında kadınlara öyle davranır.

eğer bir sorun varsa hatanızla dövünün, iyi bir erkek yetiştirmiş iseniz eserinizle övünün.
yoo ben daha kapılmadım...