bugün

hala bir tanesi kapılmadan bekliyor.

(bkz: sözlük kızlarına selam ederim)
düzgün erkek tanımına göre değişecek durum. Vay be, ahir zamandayız arkadas hakikaten kızlar teklif edecek neredeyse.
bir adet de burada beklemektedir.

Merak eden bayan yazarlara;
185 boy.
78 kilo.
Baklavalar vs. Mevcut
esmer, yeşil gözlü, kirli sakallı. Yüzücü, uzay mühendisliği okuyan bir yazarım.
(bkz: bir kere de bizi deneyin)

liselileri düzgün erkek kategorisine sokmayan yazar zerzenişi. bence entellektüel olmanın yaşla alakası yoktur.
ilk olarak düzgünlügün tanımı, ve arama sıklıgı ile alakalı durum. istemi tatmin etmek zordur birey icin.
kalede kaleci var diye şut çekmeyen kızların şikayet ettiği durum.
Ben kapılmadıgima göre yanlış onermedir itibar etmeyiniz. Kızlari kandirmayın efendim yaziktir, günahtır.
"düzgün"den kasıt neyse o kriterlere sahip olanların kapatıldığı anlamına geliyor. bir arkadaşım da demişti bana düzgün erkekler ya evli ya da nişanlı.
muhtemelen 1.50 boyunda, 75 kg. ağırlığında nurtopu gibi bir kızımızın söylemidir.

bebeğim forma gir, güzel giyin, kendine bak ki sen de bir tane bulasın.
evlenme isteği gütmeye başlayan kızların serseri erkek arzunun yerini düzgün erkek alması ile sonuçlanan düşüncedir.
doğru tespittir. bende kapıldım.
kapılan bütün erkekleri düzgün zanneden kızların deyimidir.
yanlıştır. burdayım!
efenim bir tanesi hala boştadır potansiyelini ortaya çıkaracak hatunu beklemektedir.
evet doğru tahmin o benim.
enteresan bir tespittir. ancak görüşe göre yanlıştır. daha fazla yazarın ben ben ben demesine gerek yoktur. aranızdan biri daha kapılır inşallah. *
misal gençosman.
piç erkek peşinde sürtenlere müstehaktır.
kendimden biliyorum öyle bir şey yok.
Kapılmamış düzgün erkekleri ortaya çıkaran konu. (bkz: sazan avi)
doğru bir önermrdir. sağlaması: ben düzgün değilim ve kapılmadım .
yok la var bir tane yazacam, yayınlanır yayınlanmaz az var olan ihtimalde yok olacak. sikerler böyle işi dedirttirecek durum.
düzgünden kastınız zenginlikse doğru önermedir. *
herkesin cetveli farklıdır.
Herkes ayrı kriterlerle ölçüp biçer, haliyle herkesin düzgünü kendinedir.
Bundan sebep geçerliliği olmayan bir iddiadır.

soda varsa içeriz.
düzgün kızların hepsinin kapılmış olması ile alakalı bire bir örtüşen enteresan bir olaydır. ne demiş atalarımız delik taş yerde kalmaz. işte bundan dolayıdır ki iyinin alıcısı her zaman vardır. kötü ise yerlerde sürünmeye mahkumdur.
kızları uzen durum.keşke beni de kapsalardı düzgün değil miyim lan ben.
güncel Önemli Başlıklar