bugün

bu doğru değil ben hala boştayım. ilgilenenlere duyurulur
beni kapan olmadı kızlar. hadi kapın kapın beni. ulan ne zormuş bu yokluk vay bana yazık bana.
Mesele kapmak ya da kapılmak değil,
Mesele allah rızası için haramdan sakınabilmektir..

Vesselâm.
kapılmadım,boştayım diyenler düzgünlüğünü sorgulasın.iyi malın reklama ihtiyacı olmaz.
dışardan bahsediyorsak şehir efsanesi tespit.

Sözlükten bahsediyorsak düzgün erkek buraya adını yazmaz. sen düzgünsen zaten adını biz yazarız.
Düzgün erkek kime neye göre düzgün mesela bana göre karaktersiz erkek başkasına göre düzgün erkek olabiliyor bu hayatta o yüzden düzgün insan yoktur size göre düzgün insan vardır.
“O düzgün erkekler, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, oğlanın piçine kaldık.” :(
hayır hayr ben daha çıtırım, beni kimse kapmadı valla .

yanlış olan önerme.
Bir anektod.

Başlığa sadece erkeklerin entry girmesi durumu.
iyi ve düzgün olan ama kapılmamış bir adam olarak umrumda olmayandır. kızlar beni kapmıyor diye gidip de ayaklarına kapanacak değilim. zaten narsist bir adamım. kız gelip de beni sevdiğini söylemediği takdirde ben gidip de asla seni seviyorum demem. önceki ilişkilerimde de olaylar hep kendiliğinden gelişti ve ben asla ilk adımı atmadım. kızların egosunu şişirmek istememek ve kendimden taviz vermemek bunun en büyük nedeni. kimseden ret cevabı almaya tahammülüm yok. bu nedenle çok emin olmadığım takdirde gidip de kızlara açılmam. kendimi bir ilişkiye fazla kaptırmam.
düzgün erkek diye bir şey olmadığı için yanlış tespittir.

Erkek yaratığı tanrının hatasıdır ve erkeği düzgünleştiren, insanlaştıran kadındır. Alıp eğiteceksin kardeşim, kendiliğinden düzgün olanı yok.
kendi işim, arabam, evim ve param var. daha 30 olmadım. mühendis olduğumu belirtmiş miydim ?*
Ya evililer yada ciddi ilişki istemiyorlar. Bizde kapmıyoruz haliyle.
Bende bana gore düzgünüm ama filtreme uygun kız bulamıyorum pek. AlllaHIM.
ben varken yapılamayacak olan genellemedir.
Hepsi değildir. Genelde Düzgün erkeklerin yaşının ilerlemiş olması kızları korkutur.
erkek kadın yoktur, insan vardır.
düzgün erkekler adam gibi bir kere sevip o kişi istemese bile vazgeçmedikleri için, onların gözünde diğer kızların hiçbir şansı olamaz.

sevdiklerinden başka kimseyi ömür boyu da olsa istemezler.

böyle insanlar için söylenmiş olan sözdür.

kapılmak tabiri de tartışılır tabi.
Evet düzgünler kapıldı ama muhteşemler hala yalnız. Selam olsun bayanlara!
Şöyle bir durum var sanırım kızlar için.
görsel
Klasik Türk kızı yalanı.
Duzgun bir erkek olmadigim icin gercekligi hakkinda yorum yapamayacagim iddia.
Henüz kapılmamıştır.
O düzgün erkekler o güzel atlara binip, çekip gittiler.
Düzgün erkek?