bugün

şu anki karma sıfatım.
çok güzel sıfat lan hep böyle kalsın.
Neden yazıldığına anlam veremediğim profil yazısı
Moderatörlere ne oldu?
Ben hiç anlamış değilim.
işte görüyorsunuz hemen ekşisözlükten geldikleri gibi zehirli woke algılarına başlamışlar.
görsel
sana "they/them" de diyelim mi?
üzülerek söylemek gerekirse alışman gerek çünkü karma uzun zamandır güncellenmiyor kardeşim.
benim karmamın şuan arşa çıkmış olması gerekirdi ama 62'de kaldı.
yeni gelenlerin üzerinde kalıcı lakaptır. uzun bir süre böyle kalır. karma güncellenmiyor.

benim de cikita muz olarak kaldı. ajdar geliyor aklıma.
bu benim.
Profilimde yazan ve bana hiç hitap etmeyen hitap. Gıcık aldım.
Marjinale uymaz. Banka, sigorta, devlet vb kurumlarda çalışan, öyle olmasa da öyle olmak zorunda kalan insanlar. Bir de bunun reklamcı versiyonunu gördük geçmişte, kendisi intihar etti. Düz biri olmak kötü bir şey değildir, ancak farkında olsan da kolay kolay değiştiremezsin. Bunun için hayat mikrobunu iyiceden yutmak gerekir.
Yamuk, yumuk, eğri olmayan dosdoğru ve (bkz: Uludağ sözlük)'ün yazarları için kullandığı bir tabir.
+ : balık yağı ve omega 3 tableti takviyesi alıyorum, halsizlik ve dikkatsizliğe iyi geliyor.
- : onun yerine balığın kendisini yesene.
sözlük karma şeysi. yani anlamıyorum
düz biri varyasyonları yoksa burada
niye durur yazarım diyor.
Hayatı belli şekilde devam eden adamdır. Monotondur.
.
bari düz insan olaydım sayın moderatör. düz adam nedir yahu kadınım ben. kadın olmam bir yana insanım yahu. biri şu nickimin yakınındaki düz adam yazısını kaldırsın lütfen çaylak iken mutluydum ben. okuyup okuyup geçiyorum bir iki birşey öğrenip. icimdeki merak isteğine vurdun adam zincirini, mutluyum ben kadın olmaktan. bari düz kadın olaydım. koca sözlük yönetiyorsun. ya genelleme yap insan de ya kişiselleştirilmiş halini kullan düz kadın olsun namımız. öte beri koymadım diyemi düz adam dediniz namına koyunca renkli adam mı olacaktım. sabır sadece sabır. kaldırın şunu lütfen düz adam vasfını.
Zengin olunca ne yaparsın sorusuna, kredi kartı borçlarımı öderim diyen adamdır *.
Düz dünya adamların habercisi olan nesil.
Kendini böyle tanımlayan biriyle tanışırsanız, kaçın.
Bir dost.
açmayın dedeler.
zallın bana münasip gördüğü karma,
aklıma şaban oğlu şaban filmini getirmiştir.

miralay -anlat bakalım olay nasıl vuku buldu

şaban -çok kolay oldu karşıdan bir adam geldi

kumandan hüsamettin -höst ulan ben adam mıyım?

şaban -değil misin vah vah.
An itibariyle bana verilmiş ünvandır, sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
(bkz: çaylak olmak)
Dünyanın en akıllı adamı.
görsel
Bir karma sıfatıdır.
Ben olabilirim.
Her işi belli kalıpla yapan insan. Genelde günleri hep aynı olan insandır. Evet.