bugün

sözlüğün can ciğer değerli saygıdeğer azimli yazarlarının dünyaya ikinci kere geldiklerindeki mizahi tepkileridir.
(bkz: şaplak vurmayın bu sefer)
yuh amk yine geldik su kahpe dunyaya.
(bkz: yine mi).
''mario gibi oldum amk ehe'' olacaktır büyük ihtimalle.
hala akp mi başta?öyle ise ben geri dönüyorum kardeşim.
check-in yapayım bari olabilir.
böyle olmayacak, iyisi mi face gireyim de arkadaşlardan yeni can isteyim..
çok istikrarlısın lan. denilebilir.
yanlış önermenin doğru cevabı olmaz. ama ikinci kez dünyaya gelme isteği ve cevabı şöyle gerçekleşecektir:

32-Secde: 12) suçlular Rablerinin huzurunda boyunlarını büküp, "Rabbimiz! (Gerçeği) gördük ve işittik. Artık şimdi bizi (dünyaya) döndür ki, salih amel işleyelim. Biz artık kesin olarak inanmaktayız" dedikleri vakit, (onları) bir görsen!

32-Secde: 14) (Onlara şöyle denilecek:) "O halde bu gününüze kavuşmayı unutmanıza karşılık azabı tadın. Biz de sizi unuttuk. Yapmakta olduklarınıza karşılık ebedi azabı tadın."
yine mi bamya.
f5 hakkimi kullanmak istiyorum.
hani bi dahaki sefere kraldık?
hass*ktir!
(bkz: yine mi bamya)
piyuuuu... en baştan mı?

ulan son bölümde keşke save deseydim amk!
siktir daha yeni kurtulmuştum.
allah varmış lan. Bu sefer aynı hataları yapmamalıyım.
yine mi aynı ülkeye atdılar beni mk.
Yine mi mk.
Offf! Herşey silbaştan!!!
Emekle,diş çıkar, havale geçir, okula git, dershaneye git, sınavlara çalış, regl ol, sancıdan geber, eşşek gibi çalış ama az para kazan, evlendin evlenemedin, çocuk oldu olmadı...Amaaaan!!! Ben gidiyorum!!!
yine mi yalıda oturmuyoz lan!
fuck you!

oha gavur olmuşum.
bak ya yine türkçe konuşuyorum amk ya, lan iki ingiliz aksanını çok mu gördünüz ayıp ayıp.
Ölümden döndükten sonra verilen tepkilerdir.

Herşeyi unutur hiçbişeyi siklemezsiniz sadece nerede, nasıl kiminle mutlu olunuyorsa öyle davranırsınız. Dünya yansın yakan bi ihtimal siz bile olabilirsiniz. hayatın değerini anladıktan sonra insan hiç canını sıkarmı.