bugün

pariste bir iç giyimfirmasının düzenlediği yarışma.

lakin haberi veren milliyet gazetesi erkek ve kadın popolarının seçilmiş olmasına rağmen, sadece seçilen kadının ismini ve milliyetini vermiş olması ayrı bir vaka.

http://www.milliyet.com.t...galeriid=4979#galeriStart

Edit: sözlükdeki bayanlara da takdimimizdir.

Edit-2: Bayanlara "böyle poponuz" olsun diye yazmadım. Erkek görüp gözünüz gönlünüz açılsın diye verdim.
henüz ... neyse ıı çok güzel bir popodur.
aynı zamanda dünyanın en doğal eylemi olan sıçmak için de kullanıldığı için o kadar fazla anlam yüklememek gerekir.
erkek bünyeler için bir araştırma konusu. kendi adıma bu araştırmayı bitirişim youtube' da keyra agustina adlı hanımı gördüğüm ana denk gelir.
güzelliği veya çirkinliği kişiden kişiye değişen popodur.
21 ve 2 numaralı kalçaların da efenim yabana atılcak gibi kalçalar olmadığını belirtir birinci olan gençlerimize başarılar dilerim.**
henüz düzülmemiş olandır.
çok şiirselimdir, nerde popo görsem iki mısra düzerim.

edit: bizim popomuz şansını kaybetti diye eksi puan veriyorlar yahu.
üstüne oturmadığım popodur.
ayrıca 7 entry girilmiş, ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca bakınızı verilmemiş. verilsin.
(bkz: kirk yillik yogurtcuyum boyle kase gormedim)
en güzel popolu seçilen adamın kel olması da pek ilginç. yoksa kel erkeklerin seksi olduğu bir gerçek mi diye düşündüren yarışmadır.
dışa doğru çıkık, yuvarlak, prüssüz ve serttir.
dışkılamamış en temiz halleriyle düşünüldüğünde bebeklerin poposudur. narin ve yumuşacıktır, öpülesidir.
(bkz: benimki)

kaynak: (bkz: benimki)
benim götüm. popo ne lan. bebek miyiz biz. hehehehe

edit; ne eksiliyorsunuz olum? gördünüz mü götümü? şakaydı lan. editlenmedi bu entry. ama editlenebilir de.

(bkz: götümü gösterebilir miyim)
salca'ya ait olan popodur. .
kesinlikle bulunamayacak popodur çünkü böyle bir şeyi tespit etmek için dünyadaki herkesin popsuna bakmak gerekir. bakılmazsa inandırıcılığını kaybeder gözümden düşer.
aklıma da gelmişken alıntı veya götümden uydurma niteliğinde;
(bkz: en güzel popo henüz keşfedilmemiş olandır) *
(bkz: shakira)
göt ile popo arasındaki o ince çizgiyi gözler önüne seren haber.
(bkz: vida guerra)
(bkz: kim kardashian)
sahibinin keyra agustina olması muhtemeldir.
(bkz: o popoya bülbül öte)
dünyanın kendisidir.
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
can yücel yaşasaydı ayar vericeği başlık olurdu.

(bkz: bu memlekette gote got denir)
O götten çıkan bok gül kokar.