bugün

her genelleme gibi yanlış olan genellemedir. neden yanlış olduğuna gelirsek eğer: güzellik göreceli bir kavramdır. ve insanlar düşünceleriyle, konuşmasıyla, hal ve tavırlarıyla güzelleşir. insanın sevdiği insan güzeldir her zaman için. türkmüş rusmuş slavmış farketmez. aşık veysel den gelsin o zaman: güzelliğin on par'etmez, bu bendeki aşk olmasa.

ancak güzelliğin bilimsel bir tanımı olduğu zaman bu tür genellemelerin doğruluğu ve yanlışlığı tartışılabilir. bu yaptığımız tartışma her zaman boşa kürek çekmek olarak adlandırılacaktır.
güzelliğin göreceli olduğunun en güzel kanıtır.
kadın mı? hani nerde?
(bkz: dünyanın en yakışıklı erkeği olan türk erkeği)
ying ve yang dır bu. her karanlığın içinde bir aydınlık her aydınlığın içinde bir karanlık mutlaka vardır. ayırmamak gerek.
bu tür genellemeler çok tutarlı olmasa da ben de yapmış olmak için bir yorum yapıyım.
naçizane görüşüm olarak şunu söyleyeyim, türk kadınları kesinlikle dünyanın en güzel kadını değillerdir. onlardan önce; slavlar, latinler, hatta belki almanya dışındaki bütün avrupa kadınları ve israilliler vardır. hatta daha kısa yoldan gidecek olursak, bu konuda türk kadınlarının arkasında, bilumum asyalı ve afrikalı kadınlar sayılabilir.
(bkz: yeni başlayanlar için kadın). yazan: bilbo baggins
at yalanı siksinler inanı.
değildir. latin kızları daha güzeldir. bunu söylemem garip oluyor ama gerçek bunlar efendim. allah güzel yaratmış biz ne yapalım.

edit: ablacım neden böyle yapıyorsun. hem boylu poslu fiziği güzel hem de yüzleri güzel. allahın takdiri. böyle çifkeflik etme. sen de güzelsindir bence. belki. sanırım.*
kendi tecrubelerime dayanarak iddia sahibinin ziyaret etmeden es geçtiği ülkeler sıralanmak istenirse,

litvanya
letonya
italya

sadece benim gördüklerimdir.
güzellikte de mi milliyetçilik ? bilemedim ben onu.
listede o kadar güzel ülke kadınları varken, türk kadınlarının bayağı geride kaldığı bir durumdur. her sene dünya güzeli çıkaran venezüela'ya bakmak lazım.
türk kadınları tarafından uydurulan bi hurafedir.
(bkz: yok öyle bir dünya)
dünyanın en güzel en merhametli en zeki en çekici en ... kadını türk kadınıdır. doğru fakat eksik bir tespittir.
dünyanın en sadık, en güvenilir kadını, türk kadını olabilir. ama güzel derseniz yanlış bir önerme olur.
temizliği , ahlakı ve güzelliğiyle birleşince olabilir.
malesef öyle değildir."zorla güzellik olmuyor"*
(bkz: tuba büyüküstün)
(bkz: ben dönya nın en gözel garısıyam)
kocaaaaman bir yalandır. zira inanmak için çok çaba gösterdim ama olmuyor.
elindekilerle mutlu olmaya çalışan yazarın teselli cümlesidir.
evet kol kılı ve sakallı klasmanında en güzelidir.
gözleri kör olan birinin söyleyebileceği bir cümle.
türk kadını olarak kabul etmek lazımdır ki, ne kadar güzel olursak olalım latin hatunlar bir başka oluyor be...
hadi dünya görmedin, şurda kıçının dibindeki yunan kızları bile daha güzel. ayrıca ben bu başlıkta varsayılan dünyada latin amerika diye bir yerin varolmadığını düşünüyorum.