(bkz: r9k)
bazen kendimide dahil ettiğim grup. insan kendi acizliğini unutup, büyükleniyor ya şu evrene. kafa tutar koskoca dünyaya insanoğlu, sonra kurtaranda olmaz, tek başına boğulur..
kanından canından olmayan birisine delicesine bağlanan, onun için kendinden vazgeçen, gururunu ayaklar altına alarak onun peşinden koşan insanlardır. karşısındakinin ve kendi yaptığı onursuzluğun adını aşk koyan kişilerdir.
hayvanlara işkence ve tecavüz eden, insan kapsamına bile girmeyecek yaratıklardır.
sözlükte yazan insancıklardır. sadece yazarlar yanlızdırlar.
orta yaş sendromu yaşayan insanlardır.
sevgilisiyle ayrılan yazarlardır.
kadına şidet uygulayanlardır.
en gereksiz kıta afrikanın insanlarıdır neyazıkki. tamam seviyoruz sempati var ama bukadar boş bukadar hiç bir yararı dokunmayan ve üstüne full şuç oranı arttıran bir başka ırk yok. londradayım ordan biliyorum biz türkler çok evcil sayılırız bunların yanında okadar söyleyeyim adamın leptobını almak için palayla vuran gördüm arkadaşımdı üstelik.
Sübyancılar ve eşcinsellerdir. Bence.
bağımlılardır.
(bkz: fenerbahçe taraftarı)
sırf zengin olduğu için sevilen insanlardır.
Tarihini ve tarih büyüklerini yersiz eleştiren ve tarihini reddedenlerdir.
insanlara tepeden bakanlardır.
sorgulamayan, eleştirmeyen ve kendini geliştirmeye çalışmayan insanlardır.
dünyaya gelmiş geçmiş, gelecek ve şuanda dünyada bulunan bütün insanlar.
sürekli aynı hatayı yapıp her seferinde bir daha yapmayacağına dair söz veren insandır ve fazlasıyla acizdir.
verdiği sözleri tutmayan, insanlarla çıkar ilişkisi için arkadaş olan, seni hiç bırakmayacağım deyip fırsat bulduğunda tekmeyi basan kişilerdir.
sevginle dalga geçen insanlardır.
hırsızlar
sübyancılar
dedikoducular.
Kafalari cinsellikten baska bir seye calismayanlar.
dünyanın en aciz insanları, ayrılıkçı bir hareketin mensuplarıdır. bu hareket insanlığın doğuşundan bu yana gizli tarikatlar, kavimler tarafından benimsenmiş ve günümüze kadar gelmiştir.
nankörlerdir.herşeyin değerini çok iyi bilirler.ama maalesef her zaman en ucuza satarlar.
son 4-5 yıldır bana göre tükiye futbol federasyon başkanları ve onların yönetim kurullarındaki pasif insanlar.