bugün

(bkz: kübra uysal)
güzeldi, dobraydı ama manyaktı. yine de turabi ve bozok ile kıyaslanamazdı, çünkü onlar gibi dönek değildi. *
görsel
kendisi çok namusluymuş gibi asena erkine sataşıyor ve beni çok güldürüyor. rezil oluyor farkında değil. ha tabi ki asena erkini de sevmem ama; tencere dibin kara, seninki benden kara misali...
bu kadını nasıl olurda seksi bulurlar ey sözlük.
(bkz: Delidir ne yapsa yeridir)
Kendince haklı ancak kendini savunma şekli yanlış olan hatun kişisi.
yarışmayı fazla izleyemeyen biri olarak dün gece yarım saat içinde kurduğu dünya kadar cümleyle neden ilk haftalarda gönderildiğini anlamış olduğum hatun.

böyle bir çene, antipati ve zıpçıktılık olamaz hacı. allah sahibinin yardımcısı olsun.
adadaki asabiyetini regl olamamasına bağlıyormuş.

Agresyon kontrol sorunu olan biri sanırım. güzel ama sinirli.

valla adamın çükünü kesip, cebine koyar.

http://www.sacitaslan.com...larimi-bozdu-haberi-93846
all star finaline bozok'a laf çarpmak için gelmiş yarışmacıdır.haklıdır.
Çaçarondur.
şuan manyağa bağlanmıştır.
kösnül yüz hatlarına sahip hanfendi.

hırçın...

delişmen...

ağzı bozuk...

tırmalar...

ıstırır!
acunun maşası , an itibari ile merve için oy toplamalara başlamıştır . merve kezosu birinci .
hayattan zevk almayı bilmeyen dar görüşlü kezban. bir gaflete kapılıp niran ünsal ile olan kavgasını izledim. karı yıkım moduna geçti birden durdurulamıyor bildiğin. allah onun yakınlarına ve yakın olmak zorunda olanlara sabır versin.
165 bin takipçisiyle twitter'da kapalı profile sahip ünlü.
Allah bununla evlenecek adama ömür boyu sabır ve kuvvet versin. Hatun da ne çene var arkadaş! Yemin ediyorum insanı çenesiyle intihara sürükler.
Evime gelebilir ve hayatının geri kalanında survivor ı beraber yaşayabiliriz.
menopoza girme döneminde vay bu ülkenin haline.
Ne demişler..
"Fazla gider, göte girer"
Geçmiş olsun.
kimilerinin aksine çirkefliğini ve iticiliğini samimi bulduğum oyuncu/yarışmacı kişisi.
abartmıyorum dünyada sadece bu kadın kalsa ve hormonlarım benim bedenime meydan okusa, yine de bu kadının yanına yanaşıp dostluk kurmam. ağaçlara sarılırım, duvarlara tırmanırım yine de eyvallah demem. acaip çirkef biri.
elenmesi iyi oldu ama böyle çirkef bir kadın nasıl olur da sms oylamasında herkesi sollayıp 3. sırada yer alır anlamadım.

http://www.acunn.com/survivor/sms-siralamasi
memelerinin hatırına devam etmeli dediğim yarışmacı. duy bizim gibi abazanları acun abi.
ulan acunun yerinde olsam reyting düşmesin diye duyguya oy verirdim. kaybeden duygu değil tv8 oldu...