entry'ler (49)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

gencim bu yaşta almayıp da ne zaman alıcam.

türkiye yi bu adam kurtaracak

Hükümetin kurulamadığı ve memleketin sıkıntılı olduğu bu dönemde youtubede gezinirken keşfettiğim siyasi lider. kendisini halka ve öğrenciye adadığını iddia eden höp partisi genel başkanının vaatlerine ben ikna oldum. hele hele kalkmayan ne varsa kaldıracağız vaadiyle beni koparttı.

https://www.youtube.com/watch?v=6xyegmKh4C0

ezgi sertel

Evden çıkıp çarşıya doğru yürürken evimizin yakınındaki boş arsada duran emektar dut ağacının altında iki çocuk gördüm. 9 10 yaşlarında olduğunu düşündüğüm kıyafetlerinden de durumlarının çok iyi olmadığı belli olan çocuklar dut ağacına taş atıyordu. Daha mevsimi gelmediği için çocukların derdinin dut olmadığını anlamak zor olmadı tabi. çocukluğumun emektar dut ağacının iki velet tarafından taşlanması pek de hoşuma gitmedi. çocukların yanına gidip neden ağaca taş attıklarını sordum. çocuklardan hayatım boyunca unutamayacağım bir cevap geldi. '' abi televizyonda ezgi ablanın programını izliyorduk, o kadar güzel et yiyordu ki canımız çok çekti, bizde ağaçtan kuş avlayıp pişirip yiyeceğiz, babam anlatmıştı çocukken onlar yaparmış'' ey ezgi sertel, o kopasıca kafanı sallaya sallaya yağlarını ağzından akıta akıta, hamile mi izliyor? çocukların canı çeker mi? diye düşünmeden öküz gibi yemek yiyorsun ya, bu memlekette yaşayanların yarısından fazlasının evine et girmediğini bildiğin halde utanmadan nispet yapıyorsun ya, zıkkımın kökünü ye emi. sıçayım ortaya onu da ye.

oya başar

annemin tek izlediği dizi o hayat benim'in kadrosuna katılarak annemi diziden soğutmuş kadın.

2 63 ten kısa erkeklerin kendini adamdan sayması

biri şunu silksin.

ruju dudağına süren kız

Sen başlık açma ulan ayı, dediğim gerizekalı yazar sıçmığı olan başlık.

aydilge sarp

şarkıları güzel fakat sesinde problem var. iyi bir hınkırıp şöyle dölekçe bir balgam atsa genzinin açılacağını düşündüğüm sanatçı.

kaderimin yazıldığı gün

Türkiye'deki dizi senaristleri yemin ederim sapık. Taşıyıcılık yöntemiyle hamile kalan bir kadın. Ona aşık evli bir adam. O adamın yeğeni hamile yengesine aşık. Aynı hamile kadına aşık başka bir adam. Ulan hamile kadının peşinde gezen adamları normalmiş gibi gösteriyorsunuz. Ardından da Özcan Deniz utanmadan ınstagramda insanlara ahlak dersi veriyor. Bana kimse ama sadece o dizi demesin. Burası kendini Pikachu zannedip balkondan atlayan, Süleyman Çakır'a cenaze namazı kılanların memleketi.
Not: bu dizi yurt dışında da izleniyor. yurt dışında yaşayanlarda türkiye'de insanların tren yaptığını zannedecek.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

magazin muhabiriyim hangi birini yazayım. piyasada konuşmadığım ünlü kalmadı desem yalan olmaz. hatta kaya çilingiroğlu'nun dövmeye kalkmışlığı bile var.

yazar nicklerinden ismini tahmin etmek

essegin ziggy: çükücan

gonca vuslateri

Siyad ödül töreninde yaptığı konuşmayla aslında zeka seviyesinin nasılda eksilerde olduğunu cümle aleme kanıtlamış çakma oyuncu. Cem yılmaz kendisinin ağzının payını vererek içimizin yağlarını eritmiştir. Bu rezil duruma ben düşsem oyunculuğu bırakıp bodruma yerleşir takı yapıp turistlere satmaya çalışırdım.

en yakışıklı osmanlı padişahı

bence en yakışıklı osmanlı padişahı üçüncü şükrü'dür

küçük ağa

Az önce kanal d'de fragmanını izlediğim dizi. küçük ağayı yine kaçırıyorlar. ulan yeter be senaristler yeter insanları aptal yerine koyduğunuz yeter. Bir velet 2 haftada bir kaçırılır mı? Yettiniz be.

televizyon kanallarını protesto ediyorum

Türkiye'de çok değerli profesörlerimiz pedagoglarımız var. fırsat verilse çocuklara, kadınlara, faydalı programlar yapılabileceğine eminim. Fakat bizim karaktersiz medya patronları kadınların yada cocukların tacize uğramasından ziyade onların evlenip çiftleşmesinden çocuk yapmasından yana. Halbuki bu formatta bir yayın olsa ve bir çocuk bile tacize tecavüze uğramaktan kurtulsa ya da nasıl kurtulabileceğini öğrense fena mı olur? ama yok olmaz neden çünkü ceplerini dolduramazlar.

televizyon kanallarını protesto ediyorum

aslında başlık türkiye'de ki televizyon kanallarını protesto ediyorum olacaktı ama malum karakter sınırlaması.
bir link paylaşmak istiyorum ve daha önce izlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye diyorum https://www.youtube.com/watch?v=vr2zFBNxD1o

neden bizim televizyonlarımızda böyle faydalı programlar olmaz? Neden bizim sayın medya patronlarımız insanları sadece evlendirecek ve seks yaptıracak obje olarak görür? Neden bizim karaktersiz medya yöneticilerimiz kadınlarımızı birer et parçacı olarak ekranlara çıkartıp dakikalarca iğrenç şekilde kavga ettirir (bu tarz benim) Neden medya sektöründe sadece karaktersiz şerefsiz insanlar barınır? Tüm kanal yöneticileri hepiniz iğrenç birer mahlukatlarsınız ve bu ülkenin yozlaşmasında en büyük pay sahibi sizlersiniz.

esra erol ellerinde kan var bir kadının ölmesinde aracılık ettin yatacak yerin yok.
seda sayan 2 kadın katilini programına çıkartıp ''bak nasılda gülüyor hiç kadın öldürecek hal var mı?'' diyerek adamı masum ilan ettin seni mezar kabul etmeyecek.

arkadaşlar medya sektörü düzelmedikçe emin olun ne tecavüzler azalacak ne de tacizler. çünkü insanları buna yönlendiren en büyük etkenlerden bir tanesi bu şerefsiz medya yöneticileri ve program sunucularıdır. sizden ricam bu programları ve kanalları izlemeyin izlettirmeyin ve lütfen her platformda eleştirin. ve yine rica ediyorum ki sizde bu konu hakkında iki kelam edin.

kemal kılıçdaroğlu

şu anda gurup toplantısında konuşma yapmaktadır. osmanlı devletini itin götüne sokup sokup çıkartmaktadır. kemal allah aşkına yapma bu milletin yüzde 80'i geçmişine saygı duyar sen geçmişimizi yerin dibine sokuyorsun. akp'ye geçir geçire bildiğin kadar ama osmanlı devletini kötüleyerek ancak oy kaybedersin.

paketteki son dal sigarayı verilebilecek kişiler

lan manyak mısın nimet o. son dal sigara verilir mi?

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

işsizim parasızım arabamda yok. evet kızlar özel mesajlarınızı bekliyorum. ahanda risk budur.

yağlanmış türbanlıyı bir güzel pompalamak

belini açtılar bir şey demedim, yağladılar olabilir dedim, ulan elektrik süpürgesiyle çekmek nedir?

sanat tarihi

mezunu olduğum iş bulmanın neredeyse imkansız olduğu bölüm. bölümümüzü birincilikle bitiren kız kpssden 82 puan alıp simit sarayına garson olarak atandı.