bugün

sky türk teki silikon vadisi adli programin sunucusu hos bayan.sürekli olarak yarismacilarla oraya buraya kosar.
benim deli mi deli sevimli mi sevimli 24 saat palyaço gibi gülen arkadaşım *, yaşına boyuna aldanmayınız, erkek arkdaş çevresiyle türkiye sahalarında dream team kurabilecek bir potansiyele sahiptir.*
imc ajansa bağlı hoş bir fotomodel hatun.
kendisi 1986 doğumludur. Çılgın Dershane filminde yağmur atacan ile rol arkadaşı olup, filmde bir sevişme sahnesini canlandıracaklardır.

http://www.imcajans.com/k...yrinti_bayan.php?kim=F287
babasının asker olmasına şaştığım, gülmeyi sevdiğini düşündüğüm kişidir. çetindir.

http://duygucetinkaya.com/
bir insan ne kadar antipatik olabilir sorusunun cevabı.
(bkz: burcu çetinkaya)
çok itici hareketleri olan ama bir o kadarda sexy bir gülümseyişi olan hatundur, gideri çoktur.
resimlerine baktıktan sonra, içimden allahım affet beni dedirten hatun kişidir taştır.
survivor 2013 un gonuller takiminin oyuncusu.Survivor oyuncusundan cok bankada calisan musteri temsilcisi havasi var.
kadın dişli.
öyle böyle değil.
survivor 2013 gönüllülerde yarışıyor.
ben bilirimci
tripcan
sözleri doğru olsada sert bir uslubu olduğu için antipati yaratan.
bozok ile egoları kapıştırcakları kesin.
klasik türk kızı kendini beğenmiş, bir boku da bildiğini sanan, survivor 2013 gönüllü kezbanı.
ünlü olan ancak, gönüllüler takımında yer alan yarışmacı.
Gazetelerde röportajları olan, tv programlarına çıkan hatta dizilerde oynamış bir oyuncu.
bu kız binbir gece'deki hatun değil mi?

bunu hep yapıyorlar ünlü olmasına rağmen gönüllüler kadrosuna koyuyorlar. hasan'da böyleydi.
(bkz: survivor duygu)
'bugüne kadarki yarışmalarda hep dışlananlar kazandı. ben de kendimi dışlıyım da kazanıyım. hepi topu üç ay yalnız idare ederim.' deyip doğruları söylemek yerine

'bakın burdaki insanların hiçbiri bana göre değil.ben hiçbiriyle anlaşamam o yüzden de onlar sağ ben salamet. ' diyen survivor yarışmacısı.
kendisin, dışlayan takım arkadaşlarının ona büyük haksızlık yaptığı düşüncesindeyim.
Yani sevmesen bile böyle davranmak niye?
sürekli 27 yaşında olduğunu vurgulayıp duran, adadaki en gereksiz kişidir. onun söylediği şeylerden ben utanıyorum.
arıza filan ama güzel hatun lan. gelsin bana dayılansın, bağırsın çağırsın filan kabulümdür.
Sinirli ve atarlı olursan herkes senin arkadan durur mantığından ilerlemiş yanlış hareketler yaparak tam tersi herkesin antipatisini kazanmış birisidir.
(bkz: duygu çetinkaya)
onun survivor gönüllüler kısmında ne aradığı merak konusudur.
emin olun orada ki birçok kişiden daha ünlü kendisi.

oyumuzu verdik bekliyoruz.
ıssız bir adaya düşse yanına alacağı üç şeyden birinin mutlaka müsekkin olması gereken insan.
çibanbaşı emelle bozoktur.
Adaya gitmeden Mustafa Ceceli'nin klibinde oynamış.
sonra dün akşam ki bölüm. Hadi herşey bitti. Tartışmalar son buldu. Kız gelmiş yemek yiyor. Bozok denen hasanı sevmeme rağmen bana hasanı mumla aratmış öküz kılıklı pislik diyoki "sen hala ne yüzle geleniliyosun buraya. Bide yiyosun." hah başlat tartışmayı.sonra emel salağı aldı yine bayrağı eline "sen fii tarihinde bana şunu demiştin yehaa." diyo. Kimsede çıkıp "yeter aq kesin tartışmayı. Başlatmayın yeter." demiyo.

Duygu zaten çok kilo vermiş belli ki aç.
Kavgada haksız bile olsa insan gidip yer. Açlık lan bu.

Kaldı ki kız haklıydı. En azından kendine göre.

Ay çok dolmuşum ya.

Hayır o yemek bozoka mı ait? Kendi şansi parasıyla mı aldı? Hayır. O para hepsine acun tarafından verildi. Herkesin rızkı var o parada. Sen kimin hakkını kimden alıyorsun? Sikerler.