bugün

iş yerinde durup dururken kalbimin hızlı atması. dış etken olmaksızın oluyor. (müdür fırçası yeme, sinirlenme, hızlı hareket etmeksizin )
derhal bir doktora danışılması gereken durumdur. hem doktora gitmiyor, bir de sabahın köründe, kahvaltı öncesi 5 kaşık sade nescafe içiyorsan, gebereceğinin kanıtıdır. ruhuna el fatiha.
(bkz: hikayedeki mal benim)
Uzun zamandır yattığım yerde bile olandır. Kalbim Çok az bekledikten sonra sert bir şekilde atıyor. Kahve mahve çok içerim bilen birileri mektup yazabilir mi çok korkuyorum lan?
Nefes alamadığını da zannediyorsan panik ataksın dır. Herhangi bir yere odaklan 2 3 dk bak geçer çok şeapma. Durumudur.
Aritmi hastalığı riski vardır.
kafein çok yüklenince böyle olur. hatta yüze ateş sıçramış gibi çarpıntıyla uyanılır bazen. bir iki hafta kahve çay sigara kenara bırakılıp süte odaklanılmalıdır. solunum ve gevşeme egzersizleri, ayrıca hafif koşu ve yürüyüşler kalp hızınızın normal seviyesini düşürmede yardımcıdır.
edit: yelek denilen şey ritim holterdir. doktor gerek duyarsa verir. sebepleriniz açık ve net. sakin olun.
aşırı kilodandır.
acil ekg si çekilmesi gereken kişi durumudur. hatta şu yeni bir sistem var, bir yelek giyiyorsun pilli. tüm 24 saat boyunca kalbini dinleyip raporluyor ve sonra doktor kontrol edip ona göre ne yapacağına karar veriyor. bir gidin bakın buraya soracağınıza. lan o değil de kalp krizi geçirseniz twitter a yazarsınız siz amk. anlamadığım şey kalbinizde sorun var ne ara beyniniz darbe aldı?
durup dururken olmaz, adrenalin hormonu salgılanıyordur. bir şey olmuştur yani.
kanı vurduruyordur.
(bkz: ritim bozukluğu)
hey baksana dostum o nalet olası kahveyi azalt dedirtir.
akciğerinizi üşütmüş olabilirsinizdir. panik yapılmamalıdır. evet nabzınızı hissedersiniz.
Çarpıntıdir. Fazla abartilacak bi şeyi yoktur uzun süreli ve sık sık olmuyorsa. Kansizlik, uykusuzluk, cok fazla cay kahve içilmesi, stres gibi nedenlerden olur. Hoşuma gidiyo bazen farklı bir şekilde kanımi pompalamak*
Demek ki aklıma Ayşegül gelmiştir.
Vucudundaki oksijen miktari bir anda azalmişsa basina gelebilecek olay. Orman deniz kenarı gibi temiz bir yere git az temiz hava al koçum.
en fazla ölürsünüz. endişeye mahal yok.
sevgilinin koynundayken babanın araması. nasıl atmasın ki ? içine doğmuş gibi arıyor en olmamış zamanlarda. kalp yerinden çıkmak üzere oluyor işte o vakit.
kafeinden olması muhtemel durumdur.
(bkz: panik atak)
kalbe yük binmemesi açısından böyle durumlarda sağ tarafa kıvrılıp yatmak makbuldür. hem sünnettir.

(bkz: aritmi)
(bkz: supraventriküler taşikardi)