bugün

Aşık olun... Yalnızca "eğer olabilecekseniz" olun...
converse'leri farklı giyebilirsiniz. yani bir ayağa mavi, diğerine siyah falan. gençlik zamanlarda yaptığım bir olaydır kendisi. görenin bir daha dönüp baktığını farkedeceksiniz. biliyorum çocukça ama maksat eğlence değil mi allasen!
(bkz: çocuktum hatırlamıyorum)
fenerbahçe konvoyunda galatasaray bayrağı sallamak.
(bkz: kırmızı canlı bir renktir)*
the upper crust pizzeriadan pizza söyleyip hepsini yemek.
yersiz bir espri olarak filli boya demeyi çok isterdim ama gelin görünki maddi şeyler bu başlıkta istenen entryi yazmama müsade etmez kanımca .
aşk ve sevgi gayet münasip renklerdir efendim.
erik bitti kavuna geçin. günde en az 1 kavun yiyin buz gibi küçükken yenen meybuz zımbırtısı gibi. kırkağaç kavunu iyimiş .
yolda tanımadığınız insanlara sanki tanıdıkmış gibi gülümseyip selam vermek. (bkz: müthiş birşey)
akşam olduğunda püfür püfür esen bir balkonda elma-nane nargile için...
uludağ sözlük.
sert müziktir. kesinlikle önerim sert müzik.
götünüz yiyorsa işi gücü okulu bırakıp bambaşka bi yere gidip sıfırdan başlayın. pek basit değil ama etkili olacağı kesin.
kendinize zaman ayırın.yapmak istediğiniz ama ertelemek zorunda kaldığınız işlerinizi yapın.
aşık olmuş gibi yapın. onu elde edin ve her şey güzel giderken birden "ben aşka inanmıyorum ki, senle niye takılıyorum ben?" diyin, çekin gidin. çok eğlenceli beyler, deneyin.
bir bebegin gülümsemesi.
avazınız çıktığı kadar şiir okuyun. renksizliğin rengini göreceksiniz.
bir çocuğu sevindirmek küçük bir hediyeyle.
içmek. öyle böyle değil, dağıtana kadar içmek. uyandığında nerde olduğunu, önceki gece neler yaptığını kavraman için en az beş dakika düşüneceğin kadar içmek.
Evlenip, bebek sahibi olmak. En etkili yollardan biridir.
(bkz: hobi)
beklenmeyen sürprizler.
ikebana kursuna gitmek.
bir motosiklet alın. ben öyle yapacağım.

bir sevgili edinin. arayıştayım ben de. eğer sevgiliniz varken hayatınız durağan ise, ayrılın.