bugün

devamını beklediğimiz hayırlı eylemdir.
sol başta nurettin demirtaş olacak şekilde, tüm dtp'lileri elektikli sandalye önünde görmeden rahat edemeyecek olan şahsımı kesinlikle tatmin etmemiştir.

(bkz: sit on it)
(bkz: dtp nin sülalesinin hacklenmesi)
bir akıllı ol mesajıdır. komikmiş, şuymuş, buymuş. boş vakti olan akıllı türk genci haklamış mı haklamış. sen dalganı geç. ben geçmiyorum. helal diyorum. devamını bekliyoruz akılcı yollarla.
sanırım bu partiye "git oğlumu kurtar" diyen bir asker annesiydi değil mi? yaptığını haklı gösterecek şeyi yapan? askerlere gıkı çıkmayan, amerika'dan "izin" koparmaya çalışan ama bu esnada kuyruğu da yalandan diken, "amerika kimmiş?" diyen kimdi? insanları "denize düşen yılana sarılır" mantığına getirenlerin suçu yok tabi. ulan, bakmazsan dağ olur demiş atalarımız, siz kime baktınız? o fare dağa küstü, dağdakiler halay çekip askerimizi öldürüyor.
--spoiler--
Sakın sanmayınız ki;

Bu gün yapmış olduğunuz kahpece, kalleşçe eylemlerin karşısına bilgisayar başında geçen bizler;
Yeri geldiği zaman silah altında, kanımızın son damlasına kadar karşınızda duracağız...
--spoiler--

ne demek lan bu? gözdağı mı veriyorsun cesaret mi anlamadım!

"kanımızın son damlasına kadar karşınızda duracağımızı sanmayın" ne demek?

böyle komik hack vakası görmedim. bi türkçe öğrenip öyle yapsalarmış keşke...
sıra size de gelecek mesajıdır.
e-muhtıra'dan feyz alan yurdum gençliğinin eylemidir.

şimdi onlar koşa koşa yaralılarını topluyorlardır omaha beach'ten.
Sanal alemde yapılan bir saldırı. Zira bu saldırıyı askeri alanda da bekleriz.
SPY-CX5 - SanalDestek - Chenator -AbLuKA - DecaMeroN - Renegadealien - HolyOne - redLine

nickli arkadaşlar tarafından gerçekleştirilmiş eylem.
dtp'nin yani pkk'ya sözünü esirgemeden destek veren bir partinin ve ne yazık ki meclise kendini upload eden bir partinin sitesinin, kardeşimiz!!! dedikleri köpeklerin öldürdüğü vatandaşlarımızın resimleriyle kapsam dışı bırakılması.

elimizde delil var mı bakalım.

1-) kardeşlerimize terörist diyemeyiz.
2-) abdullah öcalan kürt halkının lideridir.
3-) 9 gencin üzerine 10000 asker yolluyorlar.
4-) türk ordusunun tunceli'de gençlerimize yönelik operasyonu bir an önce dursun.
5-) ve dep, hadep zamanında da devam eden benzer söylemler...

bunlar delil mi? evet. açıkça pkk'ya destek vermenin delilleri. yargı uyuyor mu? yargı uyuyor ve kendi eliyle hapisten birini çıkararak milletvekili yapıyor.

ve bunlar üzerine her siniri bozulan türk vatandaşı gibi bu siteyi hackleyenlerin de siniri bozulmuş. klavye ile olmaz öyle mi? peki o zaman. askerliğimi 1,5 sene önce bitirmiş biri olarak ben yine oralara giderim. sen gelir misin? neden gelesin canım. bu militarist düzene karşı çıkmak senin görevin zaten. bende isterim barış olsun, zaten kardeş olan halkların kardeşliği birde senin gibi sivrilerin yüzünden yokmuş gibi gösterilmesin.

ben o resimlerde gösterilen bebeğin acısını hissediyorum ama sen hala o bebeğe kurşun sıkan şerefsizleri kardeşim olarak tanımlayan birine karşı "delilim yok suçlayamam" , "seçilmiş onlar aptal adam" gibi haysiyetsiz söylemlere girişiyorsun. o kardeş gördükleri senin sevdiğin birinin kılına zarar verseler ne diyeceksin? "seçilmiş onlar bir şey diyemem" mi? şunu iyi öğren. bu zamana kadar hırsızı da girdi o meclise katili de. hepsi belasını buldu ama sonunda.

meclise her türlü yardımla upload olan terörist destekçileri umarım sözlükteki yandaşlarıyla beraber bir an önce download edilirler.
kim yaptı ise eline koluna klavyesine sağlık hadise. çalan mehter marşı da fevkalade yerinde olmuş. reklamını yapmak gerekirse;

http://www.tahribat.com
http://www.jawnax.net
kim yaptıysa helal olsun. bilgisayardan anlayan site hackler, silah kullanmayı bilen dağda terörist avlar.. neden bu olumsuz yorumlar anlamadım senin becerebildiğin birşey var ise sen de onu yap arkadaşım klavye başına geçip de "gereksiz eylem", "komik hareket", "kürt sorununu halledip ülkeyi bölünmekten kurtardığını sanan kişilerin tatmin olabilme nedenidir." demekle olmuyor ne yazık ki bu işler. hacklenen site org uzantılı resmi bir sitedir daha ne yapsın adam anlamadım ki.
dağdaki ayılarla buluşup askerlerin teslim edilmesinde sözde pay sahibi olan partinin internet sitesine yapılmış güzelliktir.
devlet bu olayda yapan yiğitlere en ufak ceza vermemelidir.
"zaten kimse bir siteyi hackleyerek, vatan kurtacak diye bir kaide yoktur." savindan yola cikilarak, dogru yapildigini uygun buldugum, "turkluk" duygularim kabara kabara destekledigim eylem; ama buna ragmen daha hacklenmesi gereken ve de, internet uzerinden akillarinca boluculuk yapan daha kamyon dolusu site vardir; her ne kadar dtp denen muhalif parti (!) , kizim sana soyluyorum gelinim sen anla misali, islemlerini sinsice yapmaya calissa da, internet alemine biraz dalindi mi, surusune bereket modunda, "biz turk degiliz, kurdistan kurulacak; diger azinliklari da yanimiza alacaz bidi bidi bikbikbik..." seklinde takilip da, "gelin agzimin payini verin, olursa hatta, hackleyin beni!" diye kasinan site de boldur.

pesin pesin gelmesi gereken edit: kotule canim kardesim, senin mantaliteni anlayabiliyorum ben; senden cok var icimizde...
takdir ettiğim bir eylem. yine olsa yine yaparım denilesi türden bir durum. yapanların eline sağlık.
hacklenen sitenin dtp'nin resmi web sitesi olduğu göz önüne alındığında tatmin hissinden daha fazlasının yaşandığı eylemdir.
bir insanin bir olayi nasil da gotunden anlayabilecegi konusunda ilk 10 a oynayan kisilerin yorumlarina neden olan olaydir. bu olay sonucu ne memleket kurtulur, ne de sehit cenazeleri son bulur. adam gider baska domain ile yine acar, olay bu degil. klavye basindan yazan "cok bilen" ama pratikte "mermer" adamlar yine yorumlarini girip ulkeyi kurtarmaya baslamislar. simdiye kadar bu boluculerle ugrasan yetkililer de bir halt bilmiyodu zaten. bu bir amactir. bizim hissettigimizin yaninda cok kucuk dahi kalsa, bir rahatsizlik vermektir onlara. anlayana..
boyle dusunmemem gerektigini bilsem de, kendimi tutamayarak yapanlarin ellerine saglik dileklerimi iletiyorum.

bu siteyi hacklemekle bir seyin olmayacagi da dogrudur, hatta sozkonusu olay hacklenme degil, devlet tarafindan kapatilma bile olsaydi, birkac gun icinde yenisinin acilacagi da asikar. firat haber ajansi ve benzeri kurumlarinin internet siteleri bunu acikca gostermektedir. yine de mutluyum, aynen kurtlar vadisi irak'i izledikten sonra gercekte amerika'ya hicbir sey olmamasina ragmen mutlu oldugum gibi.
sitenin tekrar eski haline dönmesine engel olamamış harekettir. en yakın zamanda bir atak daha bekliyoruz yapanlardan.
daha iyisi için
(bkz: serdar facebookoğlu)
Hackleyenler hack aleminde bilinen şahıslardır.Bilen bilir bilmeyenlerde öğrenir
Ama host'un değil domain'in hacklenmesi gerekmektedir
Tahribat Ekibinin eline sağlık demek için yeterli eylem.
düşmana verilen küçük bir zarardır. karşı çıkanların tepkisi kadar da sanaldır.
helal olsun dedirten olaydır.
http://haber.gazetevatan....05058_1&Newsid=205058