bugün

cidden varlığı ile evlere anında bir neşe getiren doktor.
güneş giren eve doktor oetker girer.*
küçükken süper kahraman sandığım şey. harbi ney bu ? ciddiyim süper kahraman sanıyodum reklamlarda adını duyunca.

(bkz: mr muscle)
yeni çıkan ve her şeye katılabilen küçük şişelerdeki aromaları ile beni benden alan... * * * *
fiyatları da ucuz, tam olarak hatırlamamakla beraber kipada 2 alana bir öde kampanyasından üçünü 3 küsur liraya aldım. bugün romlusunu türk kahvesinde denedim, kesinlikle öneririm...
Dr.Oetker'den esinlenerek babaanneme'bana supangle yaparmısın?'dedim,'ney, sübhaneke mi?'dedi.Oturduk Stv izliyoruz şu an.
doktora yapmış tatlı uzmanı dr. oetker
sloganından nefret ettiğim marka. alıyorum çünkü dr oetker. o ne lan? ne bu ne? sen kimsin lan kimsin oğlum sen? ne sanıyorsun kendini ulan! laaaaan!!!
pasta yapmayı nereden kimden öğrendiği dünya kamuoyunda şüphe uyandırmış baba.

yıllardır, çocuğunun aklındaki soruları cevaplamaması dolayısıyla hem çocuğunun şizofren olmasına hem de bizim yıllardır, hangi yumurtanın daha büyük olduğunu çözmeye çalışmamıza sebebiyet vermiş sorumsuz baba.

o kıza "baban böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?" diye sorduklarında ne cevap verecek söyler misin? hiç mi düşünmezsin?

şüphesiz şüphesiz bu entryde binlerce ibret vardır.
(bkz: alıyorum çünkü eşeğin zikinden dolayı)
sakızlı muhallebisi lezzet olarak kendini aşmış tatlı markası.
ne zaman duysam ''Branşı ne acaba bunun'' diye sorasım gelen tuhaf marka adı..şimdi sen ''dr.oetker'' diye bir dünya reklam verip ürünlerini pazarlıyorsun firma olarak..televizyonlarda,gazetelerde falan heryerde var reklamları..yarın birgün uyanık bir ''yurdum insanı'' çıkıp da ''doçent dr oetker yada prof.dr.oetker'' diye bir marka adı tescil ederse ne bok yiyeceksin ? değil mi ama ? ((Espiri olsun diye söylemiyorum..gerçekten yurdumda böyle bir sivri zekalı çıkar..hele şu marka biraz daha yaygınlaşsın da bak görün..dr.ötker hatta dr.ökkeç bile çıkar..))
(bkz: doktor goetker)
daha bir ürününü yemek nasip olmadı.**
hiç samımı bulmuyorum kendısını çünkü bir doktor bu kadar tatlı olamaz. *
türkiye'te gelmiş ve dayak yemiş amk.
bu sabah yediğim yulaflı çıtır (bkz: vitalis) ürünü ile kendisine rahmet okuduğum insan.
doktor olduğu halde mutfak işlerinden elini eteğini çelmeyen hoş bi teyzemiz.
doktorasını nerde yaptığı merak edilmektedir * .
tatlıcı doktor lan sen tıp oku oku sonra git puding yap amk.
(bkz: doktor ökkeş)
(bkz: dr oetker doçent olacak)
herkesin güzel tatlı yapabilmesini sağlayan marka. Çok kaliteli bir lezzet anlayışı vardır.
reklamındaki şarkıyı deliler gibi aradığım puding markası.
gerçekten doktor mu acaba? sorusunu akıllara getiriyor.
Muhallebi yapmak için tıp fakültesini bitiren mala ''Dr Oetker'' denir.
Muhallebi yapmak icin tip fakuletesini bitiren mal.