bugün

Ülkenin içler acısı halidir evet.
Tahrik mi oldun emice ?
orospu çocuğu hareketidir.

burası müslüman ülke!

be gavat, tecavuzler, kadın cinayetleri, cocuk suistimalleri olurken müslüman ülke değil miydi bura? be fahişenin saçtığı zehirli tohum, bir kere olsun, sapıklıklarla öne çıkan dini kurumlara tepki verdin mi? be serefsiz haysiyetsiz köpek, bir kez olsun, diyanetin ve sahiplerinin israf dolu uygulamalarına ses çıkardın mı?

be allahsız domuz, dondurma yiyen sabiye kadar, hiç mi sorun yok bu ülkede?
ben de bu kafayı yaşamak istiyorum.

din gerçekten toplumların afyonu mu lan yoksa?

alırım bi dal.
burası bir müslüman ülkesi ise ( ki değil. türkiye cumhuriyeti laik bir devlettir ve dini yoktur) ve islam hoşgörü diniyse o çocuklara sataşmamaları gerekirdi. bu durumda anlıyoruz ki bu adamlar müslüman değil. fetöcü gibi kılık kıyafeti var zaten sakallardan da belli. bunlar hep fetöcü.
verdikleri cevapları takdir ettiğim çocuklardır.

#YallahArabistana
düşünce suçlusu.

düşüncelerinin fantastik kökleri için hesap vermesi gerekir.
sonra çomar deyince kızıyorlar. amınakoduğumun teröristi ha pkklı orospu çocuğu ha şu zihniyete sahip insanlar hiçbir fark yok.
Bu pisliklerin iktidardan biraz daha yüz bulurlarsa çoluga çocuğa neler yapabileceklerini gösteren videodur.
Silahlı kuvvetlere harıl harıl menzilciler dolduruluyor.
Benim çocuğum yok. Olanlara soruyorum: Siz nasıl bu kadar rahatsınız?
bunlara bu ülkenin laik bir ülke olduğunu, isteyenin oruç tutup isteyenin tutmayacağını, kimsenin kimseye bir yaşam şeklini dayatamayacağını acil hatırlatması gerekiyor. bu kafa çok tehlikeli.
Tecavüze uğrayan çocuk görse şöyle tepki vermez sakalına tükürdüğüm.

Bir nesil din düşmanı oldu sizin yüzünüzden lanet mahluklar.
Gene sinir bozan bir video.
Şahsen bir basketçi olarak günde litrelerce su içmem gerekiyor ve içiyorum ama bunlardan biri bile gelip bana dayılanmıyor, birinci elden stres atamadım bir türlü. sanırım bu arkadaşların güçleri sadece kadınların ve çocukların hayatını kısıtlamaya yetiyor.
Tam loser bu herifler ***...
şaşırmadığım durumdur, Akp iktidarında kimse pozitif bilimin patlayacağını düşünmüyordu değil mi ?, işte akp nin patlattığı alimleri bunlar, işleri güçleri de kendi inançlarını millete dayatıp her şeye maydanoz olmak, yalnız burada şu var, bu davar burası müslüman ülke burada bunu yapamazsın diyor bu mantığına göre bakarsak sende ağlayacaksın abd'de almanya'da bize şunu yaptırmıyorlar bunu yaptırmıyorlar diye sonuçta onlarda hristiyan ülke.
bunu vericen benim elime, dinlenip dinlenip dövücem sabahtan akşama kadar.

ulan bir insanın dondurma yiyen 13-14 yaşında çocuklarla ne derdi olabilir? ve hangi sapık zihniyet bunu mensubu olduğu dine bağlayabilir.
itin önde gidenidir.

ulan böyle tipler bana denk gelmiyor ki...boğazını kesip soluk borusuna tecavüz edeyim.
Yobaz kelimesinin vücut bulmuş hali.

Herkesin oruç tutup tutmamasına kimse karışamaz.
Müslüman ülkesi diye o zaman inanmayan zimmileri kesecek misiniz?

Ağır derecede vasat birini izlediniz.

Bu tipleri sınır dışı edeceksin.
Müslüman ülke nedir la? Yok yok müslüman kıta hatta müslüman galaksi falan.. aynı zihniyet değilmi geçen gün el kadar bebelere zorla oruç tutturup ellerine çok mutluyuz,oruç tutmak çohoş diye pankartlar veren yerin dibine batasınız godikler.
"türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." sözünün ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlatan hadisedir..

Müslümanım diyen bir insanın, çocukların dondurma yemesinden rahatsız olacak kadar nasıl beyni yıkanır anlamış değilim.
-orospu çocuğu yobaz
-laik bir ülke burası
-birisine tecavüz edilse böyle tepki vermez
-anasının amı gazoz kapağı olmuş
-orospu çocuğu
-götünüzden kan alırız...

yani koskoca sözlükte adam cübbeli sakallı diye demediğinizi bırakmamışsınız. özgürlüğünüzü böyle mi savunuyorsunuz siz? tamam adama 'sana ne ya milletin orucundan' tepkisi vermeniz anlaşılır. ama diğer dedikleriniz sizin ne kadar kalitesiz birer insan müsveddesi olduğunuzu gösterir. hiç biriniz çözüm önerisi sunmamışsınız. küfür de küfür küfür de küfür. ramazanda yemek yemek özgürlük mü? sakallı adam yanlış mı davranmış? bunu söyleyin o zaman.

'ramazan diye kimse başkasını oruç tutmaya zorlayamaz. gençlere böyle müdahale ederseniz ancak dinden soğutursunuz' demek çok mu zor?

gençlerin yaptığı da ayrı bir terbiyesizlik. lan sanki adam bu sözlükte kendisine edilen küfürleri size etti. kötülüğünüzü istiyor sanki. bir genç kendisinden büyük insanlarla böyle konuşmamalı. aile terbiyesi sıfır. cumhuriyet gençliği böyle hadsizlere kaldıysa yandınız.
o kadar fikir özgürlüğünden bahsederken başkalarının fikirlerine bu kadar ön yargılı yaklaşmak neyin nesi? yazıklar olsun.

şimdi bunları söyledim diye kızacaksınız ama dikkat ettiyseniz bunları söylerken hiç birinize sövmüyorum.
tecavüz olunca ses çıkarma,
kadın dövülünce öldürülünce ses çıkarma,
hırsızlık yapılsın ses çıkarma,
çocuk istismarı yapılsın ses çıkarma,

ama ramazan da iki çocuk dondurma yesin vay efendim burası müslüman ülkesi.

Geçiniz.
Muhittin Y. nickli bir çomarın ve buna yorum yapan Onur isimli kullanıcının yazışması ile konu ve bakış açıları gayet güzel özetlenmiş. Hem sinirlendim hem güldüm :

görsel
Ulan şu başlığı 52. Entry girilincemi görecektim ?
Söylenmesi gereken herşey söylenmiş, herkes içini dökmüş.
Ee ben ne yazıcam ?

T: şaşırtmayan cübbeli.
burasi musluman ulkesi degil laik bir ulkedir adam olunn arami madam yapariz.
burası müslüman bir ülke değil kardeşim. bu ülke laik bir ülkedir, anayasa da da öyle yazar. ha bunu kabul etmiyor musun, hadi kardeşim arap kankilerin güneyde.