bugün

Hayatımda yediğim en kötü pizzayı yapan mekan.Ciddiyim.Bol malzemos adındaki pizzalarında malzeme yok.Ancak bu kadar kötü yapılabilir.Bim'in dörtlü pizzası bile daha lezzetlidir.Paranıza yazık.
Bugün mesaj atmış. Diyor ki küçük pizza 5.90 ama sosyal pizza. Sadece dükkanda o da. Eve siparis için 4 adet sipariş vermek lazımmış.
Muhteşem üçlüden biridir.
Diğerleri:
(bkz: hasmet ibriktaroglu)
(bkz: avea)
Sağolsun mesajsız bırakmazlar.
gerçekten rezalet tadı olan pizza.
mide yangını.
dünyanın en boktan web sitesine sahip firma, günlerdir netten sipariş verilemiyor, hala çözemedi maldonadolar.
siparis icin 1 bucuk saat onceden haber verilmesi gerekilen işletme/firma.
Sol framede görünce 30 dakikada pizza getirdi sandığım hamurcu.
Mesaj almak istemiyorsanız iptal yazıp gönderin diyor fakat yine devam ediyor o reklam mesajlarını göndermeye, daha önce de maille uyarmıştım kendilerini, yasal yollara başvurmadan vazgeçmeyecekler anlaşılan.
böyle gerizekalı bir reklam daha yapılmamıştır heralde.

tanım: son reklamıyla iğrençliğin sınırlarını zorlamıştır.
3-4 sene önce pek sevdiğimiz bir pizzacıydı kendisi. Ancak şu an pizzaları inanılmaz kötü. En son dün akşam denedik. Şu saatten sonra Domino's dan pizza falan söylemem.
En kötü pizzacı benim gözümde. Pizza pizza varken asla tercih etmem. Ve ya sbarro.
little ceasers varken pizzası yenmez, ama enfes elma dilim patates yapıyorlar. sosları da çok güzel. onun dışında vasat.
a101'de kuponu verilen pizza firması.

gel al şeklinde büyük boy pizzayı sadece 11 tl'den alabiliyorsunuz.
Pizza firması pizzaları güzel fakat cok pahalı 34 liraya büyük boy pizza veriyolar onun yerıne gıder 1 kilo et yanına domates,patates,biber alır evde soslar fırına verir yerim aile doyar.
Hep kapısına gidip iyi bir fiyat girecek diye kapısından döndüğüm pizza dükkanı.
çökmüştür.
an itibariyle siparisimi yogunluktan dolayı 1 saatte getireceğini söyleyen. (bkz: parasini vermesem olur mu ki acep)
Acikinca kafamizin gitmesi gereken ancak bir türlü Acikinca kafamin gitmediği yerdir.
görsel
(bkz: emoji kullanarak pizza sipariş etmek)
30 dakika diye birşey olmayan firma geç kalırsa bedava vercegine getirmez olur biter izmirde öyle.
Evet bende çok sinirliyim!!!! Bu ne rezalet!!!!
Ahlaksızlar!!! Zjsjzjx
olmaz olsun böyle pizza!!! Yakışmadı!!!
ketçap ve mayonez vermediğinden benim için bitmiş bir restaurant zinciridir.