bugün

entry'ler (359)

her şeyi ithal edip futbolda yabancı sınırı koymak

türkiyede yapılan iştir.
+samanı bile dışarıdan alalım daha iyi, daha kaliteli, daha ucuz.
-peki futbolcu?
+onu almayalım. ozan gibi, şener gibi, h.a.kaldırım gibi, selçuk şahin gibi senede 10.000 lira kazanması gereken topçular, 2.500.000 euro kazanmaya devam etsinler.
-şampiyonlar ligi, uefa kupası ne olacak peki, dombili ozanla mı oynayalım?
+5 yer döneriz boşver.

suriyeliler olmazsa fabrikalarımız durur

demek ülkede işsizlik %0, yeni yatırımlarımız da devam ediyor o yüzden dışarıdan işçi ithal eder hale geldik. olum biz almanya olmuşuz hiç söylemiyorsunuz.

erkeklerin en abaza oldukları dönem

Uzun süre seks yapmadıkları dönemin sonu.

shameless e türkçe isim önerileri

Hayasız pezevengler.

pokemon go

hile yaptığını düşündüğümüz herifleri nereye nasıl şikayet ettiğimizi bilmediğimiz oyundur. cevap veren olursa iyi olur.

semih öztürk

halı sahada 1. dakikadan maçın sonuna kadar konuşan 40küsürlü yaşlarında kaleci.

kendisini zeki sanan malın teki. laf soktuğunu falan sanıyor ama bazen kendi kendisini göt ediyor farkında değil.

gelmiş geçmiş en iyi türk filmi

(bkz: canım kardeşim)

beyrut

Jeita Grotto mağarası görülmeye değer gerçekten. Altında bir de göl oluşmuş, ufak teknemsi bir şeyle gölde de bir tur atıyorsunuz. Kadınlarının makyaj olayını abarttığı doğrudur.

bobby dixon

Bu sezon ortalığın amına koymuş basketbolcudur.

pınar karşıyaka

(#18504895) Zamanında söylemişiz gerekeni.

domino s pizza

dünyanın en boktan web sitesine sahip firma, günlerdir netten sipariş verilemiyor, hala çözemedi maldonadolar.

3 adam

Konuğun 1 cümlesini 10 dakikada tamamlayabildiği, iğrenç, komik falan olmayan program. ulan bi susun da konuklar konuşsun. Her 2 kelimesinde bir konukların sözünü kesiyolarlar, kendileri ibo'nun önderliğinde iğrenç, salakça şakalar yapıyorlar,5 dakikaka gülüşüyorlar, kahkahalar falan. Ama onlardan başka gülen yok. Konuk olsam bi susun da konuşalım amına koyım derim.

eindhoven

Perşembe akşamları stratum Straße(doğru yazdım umarım) denilen barlar sokağında students day olmasından dolayı bira 1 eurodur. Sokak çok hakeretli olur, eindhoven'in bütün genç taş hatunları oraya akar, hatun sayısı erkek sayısında ciddi oranda fazladır. Gidilirse uğranması gerekir. Ayrıca Edison Straße denilen red light district'in minyatürü diyebileceğimiz bir yeri de vardır.

kırmızı ışıkta anı değerlendirip öpüşen çift

(bkz: red light district)

Kırmızı etkisi.

ben bu yazıyı hamit altıntop a yazdım

(bkz: istifa da bir hizmettir)
Halı sahada maç sonunda "yok abi bizden geçmiş artık" diyen 45 yaşında göbekli dayılar vardırya, işte onlar Hamit altıntop'un dayılarıdır.

facebook ta yiyeceği yemeği paylaşan embesil

eziklik gösterisinde bulunan embesildir. görmemişliğin tavan yaptığı maldır.

unutulmaz film replikleri

that really was hattori hanzo sword.
kill bill

turabi çamkıran

bildiğin hanzo.

köpeğin kafasına damacana geçirip kaçmak

net olarak orospu çocukluğudur.

ayhan akman a yapılan efsanevi faul

Antalyalı topçunun combo hareketidir. Ken, Ryu falan halt etmiş.