bugün

kezbandır. otör paklar böylelerini.
(bkz: biletini bayan yanı almayan kadına tecavüz edildi)
(bkz: soğuk savaş)
bide bunların otobüste yanına oturan 14 yaşındaki erkek çocuğunu istemeyenleri vardır.( hanımefendi bayan yanı istemiş) sormayın gitsin.
pardon, yaniniza oturabilir miyim?
- elbette yarram.
yanına erkek gelince ürken dini abartan kişiliktir. insanlıktan çıkmış düşüncelere sahip olabilir. örneğin yanına oturanın, gözleriyle kendisini taciz edeceğini, yanına oturacak erkeğin hayalinde kendisine birkaç kez tecavüz edeceğini düşünebilir.
taksi tutması dilenendir. hatta yüzüne de söylendiği olmuştur.
dolmuşu şehirlerarası otobüs zanneden kadındır.*

"şehirlerarası otobüs olsa ne olacak ki?" diye sormak istediğim kadındır aynı zamanda...

"kendini fena halde angelina jolie mi sanıyorsun?
yanına oturan her erkek sana temas etmek için yanıp tutuşuyor mu, insanlığın yarısına nasıl sapık muamelesi yapabiliyorsun?
velev ki otururken yanlışlıkla dokunmuş erkek; hemen ırzın namusun mu kaçıyor? bu kadar uçucu-kaçıcı bir şey mi senin namusun?"

sorularını da yöneltip, onun cevap vermesini "bir planktonu inceleyen bilim adamının dikkati ve sabrı" ile gözlemleyeceğim kadındır.
2 koltuğun parasını da verdiyse kabul edilecek durum.
(bkz: otobüste erkeğe tecavüzcü muamelesi yapan dişi)
genelde lanet, ucube tipli kadınlardır. "ben seni napayım lan? " dersiniz içinizden.
(bkz: menopoz teyze)
aslında, azgınlıktan kuduran baağyanlardır. baskıyla yetişen bünyesinin, içindeki sapkınlıkla çatışmasının dışa vurumudur. adı üstünde kompleksdir işte. yanına oturup hayvanlık yapan erkekten korunmaya çalışan bayanları, tenzih ederim.
üstüne oturulmasını ya da hemen yanında ayakta durup cinsel organını omzuna sürtmesini siteyen bayandır.
cam kenarına oturmazlar ki geçişi engellemek istediklerinin bir sinyali olsun.
- pardon geçebilir miyim?
+ aaa şey. siz şöyle otursanız. bayan benim yanıma otursa.
- tamam.
+ ya yok ya böyle olmadı. siz ön koltuğa oturun bayan yerinde otursun arkadaki hanım benim yanıma gelsin.
+ yok ya böyle de olmadı ki. siz kalkın ordan arkaya geçin bayan ön koltuğa otursun beyefendi buraya otursun ben de ayakta bekleyim.
* hadi kaptan yürü gidelim ne bekliyoruz.
! dur abi yerleşemedik daha.
+ tamam tamam buldum şoför bey siz gelin buraya bayan kullansın dolmuşu ben ön koltuğa oturayım siz arkaya geçin siz de ayakta durun.
! abla sen gel otur benim kucağıma öyle gidelim mutlu mesut. in lan aşağıya.
sinirleri boşalmış olan bayandır..
siktirsin gitsindir, işine gelmiyorsa taksiye binsindir.
2 sefer kucağa oturursa hastalığı iyileşecek olan bayandır. büyük ihtimalle ya türbanlı ya da karafatmadır.
cam tarafına içinde bir senin benim eksik olduğum çantasını koyup, koridor tarafına oturan bayandır. Genelde servislerde de böyledilr. "Ben yanımda kimseyi istemiyorum" demektir.
o zaman taksiye binmesini önereceğim bayandır.
30lu yaşlarda ki bayanla uzun uzun oturup oturmama konusunda tartışır gibi bakıştıktan sonra oturmaya yeltenen adama kadın;
-burası dolu! birisini bekliyorum.
+yarım saattir fırsat verdim bu yalanımı uydurdun?
bence çok ilginç bir bayan modelidir.bu durumdan bu kadar rahatsız olduğuna göre içinde ne tür düşünceler barındırdığını merak ettiğim bayandır.
büyük ihtimal türbanlıdır. genelde gördüklerim öyleydi.
bi suratsız olur, yanına doğru yönelen kişiye tepeden bir bakış atar.