bugün

diş macununu ortadan sıkmayan da ben adamım demesin yani.
görsel

Bide öyle yapıp ağzını açık unutanlar var. Bunu yapanin katli kesinlikle olması gerekir. Şu hale bak taş gibi olmuş ağzı nasıl sıkacaz bir daha bunu. Kepazelik.
Sevdiğin kişinin kızınca çok güzel olduğunu düşünüyorsan yapılabilecek bir eylem. Evet sıradaki.
Bana hep gereksiz bir takıntıymış gibi geliyor.
Daha pratik olan. Bunlara takılan insanlar yaşıyor mı hala ? Ölsünler.
görsel
akla yıllar önce izlenmiş bizimkiler dizisini getiren hede.
ezelden beridir büyük bir problemmiş gibi gösterilmeye çalışılır. aslında öyle değildir. hobi olarak arada ortadan sıkmak lazım. geçenlerde gene ortadan sıkıyorum, gözü karartmışım inadına.
Bir sonraki sefere sağdan soldan sıkılır orta yapılır o çukur giderilir. Heyecana paniğe gerek yok. (bkz: ı was here)
sonraki aşamalarda uğraştiracak eylemdir.
başı ortası kıçı farketmez.yeter ki sıkın da dişlerinizi fırçalayın.
daha eskisi bitmeden yeni nutella'nın kaşıklanmasıyla eşdeğerdir.
takıntı değil mi işte benim de takıntım buna çok sinir oluyorum yapmayın efendim sıkmayın ortadan şunu.
Mantıklı düşünüldüğünde saçma sapan bir takıntıdır,ortasından sıkınca kullanım süresi mi azalıyor?ziyan mı oluyor?neresinden sıkarsan sık...
büyük fantezi.
plastik ambalajlı diş macunlarında sorun olmayan durumdur zira alt tarafan tekrar sıkarak ambalaj hep alttan sıkılmış gibi şekil alması sağlanır ama eski metal * ambalajlarda ise yapacak bişi yok bu davranış gıcık eder adamı.
Kavganın ardından "milletin ne dertleri var, biz nelerle uğraşıyoz" dedirtecek sudan sebep.
(bkz: orgazm)
(bkz: diş macununu ortadan sıkmak)

edit: bunu niye eksiliyorsun amın oğlu esteban?
ekmeği kopararak yemek kadar sinirime dokunmayan davranış bozukluğu.
inatçılığın göstergesi,servet düşmanlığına delalettir...
sonucunda gereksiz bir gürültü patırtı koparılan eylem. sanırsın ki ortasından sıkınca alt ya da üst kısımdaki macun yok oluyor. insan tutacak yeri olmayan bir nesneyi dengeli tutabilmek için içgüdüsel olarak ortasından tutar, aramızda bir su bardağını ya da bir kalemi her defasında ucundan tutarak kavrayan biri var mı? ortasından tuttuğumuz diş macunu tüpünü ortadan sıkmak ile çıkabilecek tüm problemlerin muhattabı bu kadar basit bir soruna uygun ambalaj üretememiş marka sahibidir, sıktıktan sonra eski şeklini alamayan bir ambalajlama sistemi olan markanın macunu için kavga mı edilir? birbirimizin gözünü oymak için daha hatırı sayılır nedenler bulamaz mıyız?
(bkz: israf)
ağırlık hem alta hem de üste dağılıacağından banyodaki fırçaların koyulduğu haznede dengede durmasını sağlayacak aynı zamanda bir dahaki kullanım için zaman tasarrufu yaratan mantıklı hareket, saygı duymak lazım.
kişiye özel diş macunu kullanmakla ortadan kalkacak sorundur. hem herkesin diş fırçasının değdiği macunu kullanmak, ortasından sıkılmış macundan daha büyük bir sorundur. diş macununun ortadan sıkılmasının nedeni ise, macunla diş fırçasının koyulduğu bardağın dibine, diş fırçası nedeniyle su birikmesidir. macunun ortasından sıkanlar dibine o yuzden dokunmak istemezler. macun bitmeye yaklaştığında da macunun dibi yıkanıp kıvrılır. bu kadar basittir.
Diş macundan herkesin beklediği, içinden macun çıkması olayıdır. Dolayısıyla bu olay için her yol mübahdır. Kişinin tamamen ruhsal haline kalmıştır. ister ortadan, ister götten, ister tepeden sıkar.

(bkz: Boş işleri tartışmak)