bugün

sevgili veye eşinden bıktığında sorun olan diğer zamanlar göze batmayan olaydır
cansu
efendim
diş macunu niye ortadan sıkılıyor
ya bu mu şimdi sorduğun şey bana
evet cansu dibinden sıkacaksın
yeter sıkıldım
ağağın kokuyor
ayrılalım
ayrılık bahanesi *
diş macununun ucunun tıkanmasının yanında çok basit bir sorun.
dis macununa zarar vermeyen dolayısıyla yapılmasında bir sakınca olmayan eylem
diş macunu tüplerinin dış yüzeyi plastikimsi, yumuşak malzemeden yapılalı beri sorun olmaktan çıkan * durumdur
cinayet sebebidir.kıçından başa doğru gelmek gerekir...
aslında olay çok eskilerde ddiş macunlarının teneke benzeri maddeden yapılmasına dayanır.bu zamanlarda kişiler ortadan sıktıgı zaman diş macununu düzeltmek çok zor olurdu.günümüzde ise sadece lafta kalmıstır ortadan sıkma eylemi kimse bunu sorun etmez hatta dikkat bile etmez böyle bi duruma.ayrıca bizimkiler dizisinde alinin babaısndan azar işitme nedenidir
inanılmaz saçma bi takıntıdır ne var yani ortadan sıkılsa içindeki macun daha dışarı çıkmayacak sanki
adab-ı muaşeret kurallarına aykırı bir eylemdir.*
ortadan sıkıldığında da geri kalan kısmının kullanılacağından hiç bir problem teşkil etmeyen hadise.
kadınların çok kızdığı eylemdir.*
izmirliler tarafından istanbulluların hemen hepsinin yaptığını düşündükleri komik fikrin çıkmasına sebep olan eylem.
annemin yıllardır bıkmadan usanmadan uyardığı konu.sanane be,ister ortasından sıkarım,ister tepesinden.mühim olan diş fırçalamak.
partnerini soymaya kemerinden başlayan zihniyet ile aynı zihniyettir bu hadiseyi yapan. ee kemeri çıkarmadan da gerisini getirmek zordur. ben hep ortadan sıkarım diş macununu.*
günümüzde pek sorun olmayan ancak eski teneke tüplerde aynısı yapıldığında cinnet geçirip sinirden teneke tüpü bi taraflarından patlatabilirsiniz . o noktadan çıkan macun kurur bi daha dokunmak istemezsiniz . ayrıca teneke tüp ilk alındığında kusursuz , pürüssüz bir kadın vucudu gibidir . ama ne zaman ki ortadan sıkarsınız işte bütün büyü bozulur . bir daha düzeltilemez bir hata gibidir .
bizimkiler dizisinde ali'nin sürekli azar işitmesiyle akılda kalan olay.
(bkz: alışkanlık)
misafirin yapması durumunda ev sahibine hakaret anlamına gelen eylemdir.
çoğu insanın sorun olarak gördüğü durumdur. Aslında sorun teşkil etmez. Bilakis zaman tasarrufu sağlar.Ayrıca zaman gelir başından sıkılır zaman gelir sondan sıkılır böylece tüm tüp -ic cidarına sıvaşmış olanlar dahil- kullanılabilir.
amacı sadece tüpün içindeki macunu dışarı çıkarmak olan, yaptığım araştırma ve gözlemler sonucu, düzensiz insanların yaptığı harekettir.
ömürden ömür alan hadise. o macunu kullanacak bir sonraki kişinin pamuk gibi olan sinir-stres bileşenlerini bir yay gibi germeye yetecek yegane aktivitedir.

yapmayınız, istirham ediyorum arkadaşım.
illet eden sinir bozucu bir hadisedir. Nedense Öğrenci evlerinde muhakkak bunu yapan biri bulunur, bulundurulur.
fantezidir. yadırganmamalıdır. sıkan kişi erkekse eğer düşüncesi 90-60-90 bir hatundur.
ortadan sıkınca daha azmı beyazlatıyor, yada çabukmu bitiyor, diye sorarım hep takıntısı olanlara daha hiç mantıklı bir cevap alamadım.
ayrılsakta beraberiz dizisindeki çiftimizin ayrılık sebebidir.