küçükken yaptığım ve gereksiz olduğuna inandığım bir hareket. nane tadı ağzınızı yakmaya başlıyor bir süre sonra.

(bkz: ben küçükken salakmışım)
çocukken yaptığımız akılalmaz densizliktir.
bilinenin aksine vücuttaki eksik e vitaminini artırmaz.
(bkz: çocukken yapılan salaklıklar)
küçükken kapı arkasına saklanarak yapılan keyif. bildiğin kireç gibi, beyaz ipana. naneli şeker vardı da, biz mi yemedik?.
bunların bir de çocuklar için olanları vardır, sıvı bir haldedir ve tadıda müthiştir. allah yukarıda biliyor, bir zamanlar küçük kuzene dişlerini fırçalaması için '' bak ben de fırçalıyorum, hadi sen de yap'' demek suretiyle içten içe tadına baktığım,hatta yediğim hadise.
diyet yapip zayiflamaya calisan kafasi karismis kisinin, zayiflama hapi almadan once gerceklestirebilecegi eylem.
güzel olanı; küçük, şeffaf, naylonumsu bir şeyin içine sıkmak, derin dondurucuya atmak ve naneli şeker niyetine emmektir.
(bkz: pastel boya yemek)
görsel
tadı sabundan daha güzel. denendi onaylandı.
çocuklar için olan diş macunlarının tadı ve kokusundan dolayı adeta teşvik edilen eylemdir.

mavi bugsbunnyli ve pembe tweetyli colgate diş macunu vardı benim çocukluğumda. şahane bir lezzetti. tadı hala damağımdadır.

https://kozmopoli.com/med...aa66f/i/m/image_10253.jpg
meyve aromalı diş macunları çıktığından beri kolaylaşan durumdur.

nane aromalı klasik ipana yı yiyip ağzı cayır cayır yanan saçma bir nesil var hala..
bir tür alışkanlık sanırım,

psikolojik temelleri olsa gerek diye düşünüyorum aslında.
* *
south park karakterlerinden olan eric cartman ın acımadan çatır çatır yaptığı eylem. abes değildir , tatlı olan her şey yenilebilir benim mantıkla da .
Zeka geriliğine yol açtığı söylenir, gerçi diş macunu yiyen insanda zaten bu mevcut demektir..
Tadı harikadır. Evet.
Küçükken yaptığım şeydir.

O zamanlar bizim evin halleri diye bi dizi vardı orada evde kalmış bi kadın canı sıkıldıkça yerdi tadı nasıl diye merak edip yemistim. Bir süre sonra müthiş baş ağrısı yapıyor önermem.
Dişlerine faydasını göstermeyip yemeye başlayan oytun karan beyanıdır. Haklıdır. O dişleri kim gelse ve ne kullansa temizleyemez. Ee paraya da yazık olmasın diye yenilesidir.
Susatır.
çocukluğumdan beri yaptığım eylem. evet.
Kazayla tras köpüğü yememle son bulan eylemdir. Yazınca bile o iğrenç tat geldi ağzıma iyykk. Çocuklar için olan diş macunlarının tadı acayip güzel bu arada.
florürlerin yoksa sorun olmaz.

özelllikle 2 Yas ve üstü cocuklara alinan macunlarda dikkat edilmeli.
çocukken çok yaptığım eylem. tadı çok hoşuma giderdi.
açlık halindeyken yapılan eylemdir.