bugün

entry'ler (872)

günün tek cümlelik özeti

Bu babalar gününde de yine buruk,yine üzgün günü tamamladık...

hayat

Ben yoruldum hayat gelme üstüme.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Her sabah uyandığımda acaba bugün ülkemizde hangi vahim olay oldu sorusundan uzak kalmak istiyorum.sorunsuz güne başlamak istiyorum.annelerin babaların, eşlerin çocukların, sevgililerin nişanlıların ağlamasını istemiyorum.

korku

Sevdiklerini kaybetme endişesiyle yaşamaktır.

sözlük yazarlarının yaşları

Ruh haline göre değişir.

en zarif kız ismi

Ece, sena, Nur

ağlatan şeyler

Mutlulukdan da ağlanır, üzülünce de ağlanır

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

çok şükür, bin şükür seni bana verene.

soma

iki gündür gelen acı haberle yüreklerin dağlandığı, çaresizliğin kol gezdiği acının merkezi.

sözlük yazarlarının itirafları

artık ağlamak istemiyorum. ihmaller yüzünden can kaybı duymak istemiyorum. erkek vahşetinden ölmüş kadın görmek istemiyorum.

madenciler için ağlamak

madencilerden her birinin hayat hikayesi farklı, yeni evli, askere gidecek, niaşanlı, eşi hamile vs vs. yürek dayanmıyor, dua ve ağlamaktan başka da elden birşey gelmiyor...

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

güneş, dağ, ağaç,çiçek ve ev olmazsa olmazlarımızdı.

böyle bitmesin

her hafta değişik konuları işleyip sonuçlandırıyor. baş roldeki kahramanların da küçük sırlarının her bölümde yavaş yavaş açıklanması diziye akıcılık katıyor. konusu farklı, ailecek izlenilebilecek sürükleyici dizi.

annenin değerinin anlaşıldığı anlar

anne olduğunda çok anlaşılan durumdur. anlatılmaz yaşanır.

gece gece mahalle arasında korna çalan adam

düşüncesizin en önde gidenidir.

şükür etmek için hastaneye gitmek

şükretmek için o kadar çok sebebimiz var ki. aldığımız nefes, içtiğimiz su, yediğimiz her türlü yiyecek, oturduğumuz sıcacık ev vs vs. her şeyden önemlisi insan olarak dünyaya gelmiş olmamız.

günün tek cümlelik özeti

hayat çok güzel, yaşamaya değer...

trt dizileri

şubat, böyle bitmesin, zengin kız fakir oğlan trt nin son dönem dizileridir. farklı konularıyla ailecek izlenecek dizilerdir.

günü en iyi anlatan şarkı

ezelede deli gönül ezele - sevcan orhan.

güzel sözler

herkesi aldatırım diyen herkesden çok aldanır.