bugün

dizilerde yaşanan yapmacık oyunları, senaryoları gerçekmiş gibi algılayıp oyunculara ve yapımcılara kin duyan insandır. bunlar gaza gelip çevresindekilere de kin duyabilir.
bır de olen dızı karakterı ıcın mevlut duzenleyen, olum ılanı veren grup vardır kı daha dusunulesıdır.
(bkz: er dr romano)
filmlerde de vardır bu tip kadın ve erkekler.gıcık olup, kin duyulması için dizidedir bu karakterler.elemanın sevdiği kızı elinden almak için binbir plan yapip sonunda da tecavuz eder bırakır. babaannem kadın olanlarına ıraspı der.erkek olanlarıda şerefsizdir zaten.
çeşitli kim kimin evinde naapmış gibi abuk sabuk isimlerle ve medya eliyle yaşatılan aşkların ikilisi olan kişilere, fanatikçe bağlı olan ya da nefret eden ama illaki taraf olan, hatta abartıp o - bu diye stüdyoda birbirine giren, evlensinler düğünlerine gidicem diye bağrınan, ay çok üzüldüm çocuk nasıl ağladı diye kahrolan, insancıkların yanında çok masum kalan kişilerdir.
beyaz gelincik'teki aziz'e kin kusmak gibi bir şey.
bir benzeri için (bkz: film karkterlerine kin duyan insan)
(bkz: nuri alço)
(bkz: tecavüzcü coşkun)
diziyle gerçek hayatı karıştıranlar. *

(bkz: çakır için ölüm ilanı veren topluluk)
dizilerdeki rolleri ve yaptıkları eylemler veyahut pislikler olarak adlandırılacak icraatları ile onlara kin kusma eylemi içinde bulunmak ve bunu sanki o insan gerçekte de olsa aynısını yapacakmış gibi hissedip bu şahısa kin kusmak.
bu gibi insanlar mevcuttur efendim.

--spoiler--
gün itibariyle mesela ben de yaprak dökümünü seyretmek gibi bir hataya düştüm ve kız arkadaşımın bilgilendirmeleriyle diziye ortak oldum. oldu ki o ferhunde denen hatun karşıma çıkmaya, gerçek hayatta arkadaşım olsa nasıl inanırdım bilemiyorum.
--spoiler--

--spoiler 2--
bir de şöyle bir olay vardır efenim, adanalı bir tanıdığım anlattı, artık şehir efsanesi mi gerçek mi o sizin takdirinizde. bir gün aziz tek başına takılıyo muhallebiciyle giriyor ve sahibi ona "defol git lan sana verecek muhallebim yok benim!" diye bağırıyor, adam da korkuyo ne oldu yahu diye, çıkıp gidiyo, sonra dizi ekibi ile birlikte giriyorlar, adam bu sefer dik dik bakıp "heh aferin hep böyle ol" gibilerinden bir muamele çekiyor. ehah, çok komedi ya.
--spoiler 2--
dizilerin eylence amacından çok halkı uyuşturmaya yönelik çalışmalar olduğunu fark eden insan hareketedir. genellikle bu nefret edilen karakterler aşiret ve sosyete dizilerinde mevcuttur. çünkü bu tür dizlerin karakterleri bir nevi yalan makinasıdır. bu karakterler öyle bir varlıktır ki, iyiyle kötü yer değiştirmiştir. fuhuş güzeldir aynı şekilde zina da,içki içmek o biçim birşeydir, aileye isyan edip evi terk ederek ortamlara girmek tam bir kahramanlıkken, adam öldürmek bir başka karizmadır bla bla bla...
yapılan en gereksiz eylem. kendini kaptıran, boşluktaki insanların deşarj olma yöntemi de denilebilir.
yapılan saçma eylemlerden biridir. adı üstünde dizi işte bu kadar ciddiye almamak lazım. kimi kin duyar kimi hayran olur ikiside yanlıştır.**
(bkz: dizideki kötü karakteri destekleyen insan)*
Babannemdir.
bi ara tek türkiye vardı samanyolun tv de, oradaki terörist rolündeki adamlara etmediği beddua kalmamıştı.
Karakter, öyle bir geçer zaman ki dizisindeki Caroline ise gayet normaldir.
Kadınların yaptığı iştir. Ta küçük ev'den kalma, yani genlere işlemiş bir rahatsızlıktır.
Gerçek ile hayali ayırt edemeyen insan olsa gerek. Evet karakteri sevmezsin hazzetmezsin ama izlerken. nedir o beddualar kinler öfkeler... Güldürür.
(bkz: diziye kin duyan insan)
sıcak saatler dizisinde ceyhun emre diye bir karakter vardı. bırak teyzelerin, babaannelerin beddualarını , ben lise sondaydım aklı başında, 17-18 yaşında gençler bu ADAMI DÖVMEK iÇiN PLAN YAPIYORDU. (bkz: kürşat alnıaçık)
(bkz: skyler white)

allahın belası.

bir diğer tripmaster ise tabi ki;

(bkz: lori grimes)

la aklıma geldikçe çıldırıyorum amk.
ev hanımlarıdır.bazen ev işini gücünü bırakıp dalarlar.annem bir ara unutma beni yi izleyip bol beddua ediyordu.sanki kendi de ordaymışcasına.hint dizilerine bulaştı ama sonuç aynı.ev hanımlarını ortak özelliği gibi oldu.dizi izleyip ağlıyorlar,mutlu oluyorlar.bu da onların eğlencesi.
Şahsımdır. Selena dizisinde o üç küçük velede uyuz her zaman uyuz olmuşumdur. Yaşasın Hades yaşasın kötülük!
Kötü karakterler dizileri yukarı çekendir.

Skyler white olmasa breaking bad o kadar güzel olmazdı.

T-bag olmasa Prison break o kadar güzel olmazdı.

Kin güt ama Hakkını ver...
Çoğu zaman babannelerdir. benimki kin duymakla kalmaz;

-yalan söylüyor yalan,
-kaç kaç gelecek şimdi,
-vah yavrum neler yaşadı ya.

vb yön verir, konuşur. diziyi izlemez aksine yaşar. Allah tan reklamlar var da kadın bize geri dönüş yapıyor.
(bkz: katya).
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar