bugün

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

aleme verir talkını kendi yutar salkımı.

istifa ediyorum yeminle istifa ediyorum önce sünnilikten sonra müslümanlıktan sonra allaha inanmaktan sonra tanrıya inanmaktan.

--spoiler--
diyanet vakfı bünyesinde bulunan ve inşaat ile cami dekorasyonu işleriyle uğraşan komaş adlı şirketin, 30 mart’ta genel kurulu yapıldı. genel kurul’da, şirketin gelir-gider tablosu da açıklandı. diyanet’in uhdesindeki bu şirketin, 2 yılda yaklaşık 600 bin lira “faiz geliri” elde ettiği açıklandı.
diyanet işleri başkan yardımcısı prof. dr. hasan kamil yılmaz’ın yönettiği genel kurul’da sunulan ve şirketin internet sitesine de konulan tablonun “f” bendinde faiz gelirleri yeraldı. diyanet vakfı’nın şirketi komaş, 2013’te 170 bin 384 lira 56 kuruş, 2014’te de 400 bin 455 lira 31 kuruş faiz geliri elde etti. böylece bu şirket 2 yılda tam 570 bin 839 lira 87 kuruş faiz sağladı.
--spoiler--
Olur oyleeee nede olsa gerçek islam bu deil...
(bkz: Faiz demedim vaiz dedim)
afiyetle yenmesi gereken gelirdir efendim. ne de olsa faizin helal olduğu (bkz: faiz helaldir) ilmen tespit edilmiş bulunuyor mübarek akp'mizin iktidarında ...
Helal para olduğu için aynı makam arabasından alınabilir efendim. Burası Türkiye herşey olabilir arabanın fiyatı pahalı diye geri vercem restini çeken bakanımız bu sefer bir açıklama yapacak mı acaba kamuoyunu ne diye bilgilendirecek beklemedeyiz.
3 milyon lira bütçeye sahip diyanet işleri başkanlığımızın yeni update ettiği ayetlere göre (bkz: faiz helaldir) dini açıdan sorun teşkil etmeyen cehepa zihniyeti tarafından ortaya atılmış, parelel yapı ve abd tarafından desteklenen israil merkezli, cia safsatasıdır.
faiz haramdır. *
çalmak haramdır.*
kuran ı siyasete alet etmek günahtır.*
(bkz: küsuratlı sayı verince inandırıcı olmak)
(bkz: faiz camii)
(bkz: diyanetin faiz geliri elde etmesi)