bugün

fırat tanış, helin avşar, arif susam , kendi, levent ülgen, timur açar, ebru şam, aslı kökçe, gece' yi bir arada konuk eden programdır efenim.
anketleri nedense hiç güldürmeyen program. ama medya arkası paha biçilemez.
bu gece ''devrimden sonra'' film ekibini konuk eden program.
ansiklopedi demeyi öğreten program.
bir iki hafta arayla izliyorum ve diyorum ki okan yine aynı adamlarımı çağırmış?
okanı ve programını çok severim ama sürekli aynı gidiyor sanki.
internet sansürü ile ilgili şakalar yarmıştır.
fırat tanış ın anlayarak oku söylemi yarmıştır.
uzun zamandan beri ilk kez içten ve anlayarrak güldürmüştür.
anlayarak oku gibi sakıncalı isimlerin konuşulduğu ve yasaklamalardan haberi olmayanların gündem takip etmekteki eksikliğinin göründüğü program.
okan bayülgen'in her şeyi eleştirir tarzına durmaksızın devam ettiği programdır. neden başbakan olmuyorsun diye sorulur bu adama.
sikli yaraklı bir muhabbet dönmeye başlamıştır. ayrıca yarmıştır.

okan: ansiklopedi
fırat danış: anlayarak oku.

internet sansürüne değinilmiştir.
okan bayülgen'in justin bieber'a mektubundan sonra daha bir güzel olmaya başlamış programdır.
kendinin görülmemiş sakinlikte oldugu bi program.
levent ülgen'in nazım hikmet hakkındaki görüşlerine katılmamak elde değil.
3. çılgın köprü projesiyle koparmıştır.
an itibariyle helin avşar'ın 3.köprüyü çılgın proje sanmasıyla yarmıştır.
dizim ağrıyordu. inandım, güvendim. çıktım apartmana, boşluğa doğru "ismeeeeet" diye bağırdım. bir adam çıktı aniden, alt komşularımızdan biriymiş. efendim, dedi. sustum. meğersem sağ değil sol dizim ağrıyormuş...

an itibariyle çılgın proje muhabbetiyle yarmıştır. anketlere de katılıyoruz.
program açıktı ama seyretmiyordum, sonra bir an ekrana baktım ve sarı saçlı gremlinden bozma bir kadın gördüm. Korktum ulan, kaşları sanki alnına siyah elektirik bandı ile yapıştırmışlar gibi. Biri bana özelden kim olduğunu söyleyebilir mi, block koyacağım kendisine pc'den.
türkiye de yapılan en iyi show programı.
bu programın ve okanın en işe yarar yönü: salak ve cahil olan ünlüleri deşifre etmesi. entelim, şöyleyim, böyleyim, uçarım, kacarım diyen kokoşları mahvediyor.
an itibariyle bir adet zeka yoksunu helin avşar'ın konuk olduğu programdır.
gecenin biraz daha ilerleyen saatlerinde am göt meme üçlüsüne girilmesi muhtemeldir.
mutfakta aşçıyım, sokakta hanfendiyim diyebilir misin? şeklinde bir soru sorulmuştur az önce, bir de sözün devamı vardı ancak sansürlenmiş, üzüldüm.
şu twitteri amma buyuttu ve sıktı...
an itibari ile bu haftanın salağının da helin avşar olduğu proğram.