bugün

dersim kökenli miss turkey 2009 güzeli. uşağı aşiretine mensuptur.
kimsesiz çocuklara ve sokak hayvanlarına yardım etmek istediğini söyleyen yeni türkiye güzeli. klişe biraz sanki. kolay gelsin ebru şam!
1990 doğumlu, lise son sınıf öğrencisi olan 2009 türkiye güzeli.

http://missturkey.ntvmsnbc.com/adaylar/13-ebru-sam/
uzun yıllardır gördüğüm ilk türkiye "güzeli". ilk defa gerçekten güzel olan birini seçtiler. torpilciler bu sene izindeydi heralde.
seksi bakışlı hatun.*
şuan okan bayülgenin disko kralı programında gördügüm ve 'Allah'ım bu ne güzellik!' dedirten miss turkey 2009! 90 dogumluymus bide.
2009 miss turkey güzeli olan ve soyadından dolayı olası * sabetayist manken. çünkü ülkemizdeki sabetayistler osmanlı egemenliğinde kalmış yer isimlerini çok kullanırlar. mesela mardin ailesi sabetayisttir.
kesinlikle güzel olmayan türkiye güzeli! o ağız kenarlarının konuşurken aldığı hal nedir öyle yahu. beğenmedim, çirkin...
güzel ve genç bir arkadaş. Kendisini disko kralında seyrettiğimde yabancı olduğunu sanmıştım; zira ağzında ingilizce kelimeler geveliyordu.Velakin Türkmüş, ama herhalde fikirlerini ingilizce sözlerle ifade etmek istedi. Türkiye'de kendi dilinden utanan ve başka bir dilde kendini ifade edebileceğini sanan nesillerin yetişmesi çok üzücü. Sanıyorum ki,plastik taçlar değil, insanın özünden utanmaması, bilakis ne olduğunu bilmesi ve ne olursa olsun onunla gurur duyması ona gerçek anlamda güzellik kazandırır. Umarım bunu bir gün anlar.
beni 89 doğumlu olduğumdan utandıran kızdır.
almanya doğumlu olduğu, hayatını orada kurduğu ve türkiye'ye sadece yazları tatil için geldiğini düşünürsek, türkçeyi doğru düzgün bilmemesi normal olan miss turkey 2009 birinci güzeli.
o kadar güzel olduguna katılmadıgım.her lisede hemen hemen her sınıfta bulunan orta ayarlı güzelliğe sahip kişidir.şahsen ben hiç begenmiyorum.
kendisi adanali isimli dizide oynamaktadir. amir yavuz'un yardimcilarindandir.
almanya' nın solingen şehrinde doğmuş, şakır şakır almanca konuşan ve an itibarı ile beyaz show' da boy gösteren geçtiğimiz senenin türkiye güzeli.
top bile oynayamıyordur. beyaz show'da frikik verme korkusuyla 10 cm lik etek giymiştir. sonra da diyorsun top oynarım ben. topu stop etmeye kalksa topu patlatır o topuk be. hey yavrum!
adanalı dizisinde izledikçe kustuğum kişidir.

bacakları çarpık ! resmen yürüyemiyor ! oyunculuk berabt ! zaten o dizide oynamak oyunculuk istemiyor orası ayrı konu.

bunun dışında :

(bkz: kül tablası gibi kadın)
kiminle sevgili olduğu bir türlü kesinleşemeyen insan.

http://www.hurriyet.com.t...atti/17152630.asp?gid=222
zevksiz insan.
bakmaya doyulamayan, güzeller güzeli, doğal, sempatik güzelliği tescilli, aldığı dereceyi sonuna kadar hakeden güzel insan.
bu gece disko kralın da izlediğim inanılmaz güzellikteki kız.
okan yazılıyor kıza. o kadar konuk sanatçı aldı yıllardır ama yazıldığına en çok belli ettiği konuğ ebru şam'dır.
kendisi c. ronaldo ya benzerliği ile dikkat çeken hatun kişi.
çok kitap okuduğundan (!?) yazar ismi aklına katıldığı programda gelmemiş kişi.

(bkz: disko kralı)
(bkz: allah diye bağırtan kadın)
miss turkey güzeli.