bugün

her dinde anlatıldığı, yazıldığı üzere, din kavramını yaşayan insanlar, diğerlerine karşı hoş görülü olmalıdır söylemi yanlış mıdır? ben cahil biri değilim bu konuda -yaptığım araştırmalara güveniyorum- ama; üzüntü içindeyim ki; inandıkları inançlara ihaneti göze alıp, karşı görüşü yeren insanlar dakika itibariyle sözlükte boy göstermeye başlamışlardır. biraz gerçekçi yaşayalım dinlerimizi. *
An itibarı ile sözlükteki din karşıtlarının yada dinden uzak duranların rahatsız oldugudur.
dikkat edin o tarz entrylerde din hakkında birşey yazmazlar. dinle ilgili konularda yorum yapmazlar. sadece karşıt görüştekilere ateist derler. kendileri de dini çok bilmediklerindendir bu. kardeşim madem o kadar üzülüyorsunuz karşıt görüşlüler için biraz dini konularda bilgi verin anlatın birşeyler. belki bir kişinin fikrini değiştirirsiniz. olmaz mı? ama yok illa birilerine ateist agnostik dinsiz diycekler.

bilmez misiniz islamiyette bir kişiye kafir ya da münafık derseniz haksız yere bunun cezasının ne oldugunu?
(bkz: dünyayı cehenneme çevirip cennetlik olmak)
akşam ezanının yaklaştığı dakikalardır.
jackskellington adlı cehalet profesörünün sözlükte volta attığına işarettir.

(bkz: provokasyon)
dinde zorlamanın olmadığını unutan yazarların öncülük ettiği durumdur. kime ne kardeşim milletin dini yaşantısından. sana giren ya da çıkan ne. size tek cevabım; "lekum dinukum veliye din"
(bkz: dini başlık)
(bkz: takke)
cuma günü akşam namazından az sonra.
kendilerinden olmayanları ateist görüp onları düzeltip kendilerince cennetlik olacaklarını düşünenlerin sözlükte başlık açmasıdır.
*En çok açılan dini başlığın ateizm dini ile ilgili olup müslümanlığa ve müslümanlara hakaretler içermesi
*Kime ne milletin müslümanlığından başörtüsünden zinanın haram olmasından, içkinin haram olmasından.
*Bütün islamı yasaklarla dalga geçilmesi. (bkz: gidin yasaklayanla dalga geçin)
Ateizmi övmek istiyorsan adam gibi koy ortaya kanıtlarını anlat millete hidayet gelsin. Överken tutup da o dine bu dine saldırı yapma kardeşim. Dindeki bi yasağın mantığını aklın almıyorsa git bu alanda uzman birine sor buraya tutar da yok islam çok kan akıtmış, yok bilmem ne olmuş, yok Kur'an peri masalı dersen herkes sana bi yere kadar tahammül eder.
(bkz: Açtım lan başlığı işte)