bugün

görsel

iki taraf da tüm tuşlara basıyor..
adı üzerinde başörtüsüdür. nene usulüdür. bizdendir.

türban değildir. oyna devam.
Ne var bunda? Tumo kafa olmak için Emine Anne gibi çift türban mı taksaydı?
ahahahh tamam tamam ben ikna oldum cehapeye vericem.

(bkz: siyasal islam)
masklavi gibi siyasal islamın kölesi olmuş bir yazara bile "siyasal islam" yazdırtmış fotoğraflardır. bence başarılı olunmuş bu poz ile. akp liler şimdi çıkıp başörtüsüne laf söylese olmayacak kendileri ile çelişecekler. şov yapıyor deseler gene kendileri ile çelişecekler çünkü her seçimden önce elde kuranlı mitingler onlarca kameranın kayıt yaptığı cuma namazları falan kılınıyor yıllardır. başı kapalı diye laf söyleseler gene patlıyorlar. gayet yerinde bir poz olmuş dolayısı ile aferin muhalefete bir şeyler öğrenmişler yıllar içerisinde.
E ne yapsın olum kadın iftar organizasyonu ve dua ediliyor. Demek ki inancı ve saygısı var.
Seçime kadar idare edecek kadin ne yapsin .
Seçime kadar ittifak cumhurbaşkanı adayı, yardımcısı adayları dahil o başörtüsünü taksa, artık şaşırmam sanırım.

Tabii hemen ardından bir che quevara kepi beklemiyor da değilim..

Şahsi gıcık olduğum iki husustan biri:
- hanımefendinin bundan önce halka servis edilen ve hatırladığım tek fotoğrafı demirtaş’ın eşiyle yiyip içerkenki haliydi.. ondan diyorum, yarın da şehitlik ziyareti falan olmazsa çok hoş olur, diye..
Benim annemin de başı açık ama dua edilen ortamlarda böyle örter.

Tebrik edeceğinize siyaset diyorsunuz.

Çünkü din sadece sizin sanıyorsunuz.

Bir de dikkat ettiyseniz 1400 yıllık dinin son 30 yılında bulunan türban değil bu geleneksel baş örtme şekli.
Aktroller kendi saflarında olmayıp da başörtüsü takanları uzaylı gibi görüyor he amk tek müslüman tek inanca saygılı sizsiniz. Gerçi siz de inanca ve düşünceye saygı yok. Kadının yine saygısı var.
okpartii dinü siyasote olet ediyoooo.
--spoiler--
aktroller kendi saflarında olmayıp da başörtüsü takanları uzaylı gibi görüyor he amk tek müslüman tek inanca saygılı sizsiniz. gerçi siz de inanca ve düşünceye saygı yok. kadının yine saygısı var.
--spoiler--

he canım dilek bacımız saf temiz 24 ayar öz hakiki tam yüzde yüzlük bir müslümandır, niye laf sokuyoruz ki çok ayıp ediyoruz amma haaa, bak kul hakkına girmeyin sakııınnn. dini siyasete zaten akparti malzeme ediyor haa ekrem veya eşi aksi düşünülemez bak bidaha hatırlatıyorum kul hakkına giremeyin emiii.
Bu kadın Türkiye botoks şampiyonu. Yakından görseydiniz ne demek istediğimi anlardınız.
her haliyle güzel kadın. ama bu siyasal islam oyununa dahil olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
iftar duası ediyorsun diye allah kendi yarattığı saçtan rahatsız olacak değil.
halka doğru örnek olun. hurafelere ayak uydurmayın.
hedefte imamoğlu varsa ona çatın. karısını kouşmak neden ?

bu da bir neden değil ayrıca .
türbanı aksesuar haline getirenlere dert olmuş durumdur, kadın baş örtüsü takmış türban değil, türk kadınları islamdan öncede başlarına çeşitli örtüler takardı.
kıla tüye takıp rüşvete hırsızlığa kucağa oturtmalara kupon işlere ses çıkarmayan riyakar göt yalayıcılara pek bir batar. güya çok inanıyorlar ya o inandıkları kitapta en büyük günah kul hakkı denmiş hamuduyla zengin olan siyasete giripte zengin olma rezilliğini bu ülkeye yaşatan din tüccarı dini tuvalet kağıdı yapan onun bunun çocuklarına pek bir dokunur.
--spoiler--
hedefte imamoğlu varsa ona çatın. karısını kouşmak neden ?
--spoiler--

senin dediğin manada örtüyü taktıysa sözümü geri alıcam ama.....
https://twitter.com/sabri.../1645903705319911425?s=20
herkes öyle başörtü takabilir ki. en açık giyinen kadın bile takabilir cenazedeyse falan.
Arkadaşlar aksi olsaydı bir haber değeri taşırdı, dua edilirken başörtüsü kullanılması kadar doğalı yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar