bugün

bana en yakın sözlük yazarlarından birisi. * * aramızda bir futbol muhabbeti var bu kardeşimle. umarım oyuna hakimiyetini hiç bir zaman kaybetmez. sonracıma; olom bir zirveyi ektiğini göreyim yakarım seni *
sohbetimizin yarıda kesildiği dost. tavla oynamayı pek bilmediğimi söyleyerek geçtim karşısına ama oynayamadık yine de. bir bırakmadınız. neyse biz ayrı bir buluşma ayarlarız gece uykusunu da dahil ederek.
kendileri super seker ve talihsiz yazarımızdır. Eline sigara sondurulmesi * icimi cız ettirdi. Buradan sesleniyorum bırak bakayım o 2. paketi elinden.
(bkz: dişim zenci değil ama içim zenci)
kaderimi çizmiş yazar. bilkent'e gidersen ve ben de hacettepe'deysem ankara'da kaçacak yer ara ehe.
ağlıyorum şu an hacettepe deme yahu.*
(#15578369) hakeden bedrettine dersini veren yazar.
(bkz: #15578973) dota'cıymış. görüşmek isterim bu konuda.
hayatımızda ciciş ve panpişko diye sıfatlar yarattığımız bir güzelde döktürdüğümüz yazardır. selamlaşmalarımız vs. derken bayağı bir kaynaştığım yazardır.***
'abi senin yanında staj yapmak istiyorum ben yea' diyen ksk'lı yazar. * ayrıca retro'dan sonra öküzde kurtlarını dökmüştür.

Not: staj başvurunuz kabul edilmedi. *
hangover 3 izmir çekimlerinde görüldü kendisi.
o nasıl eğlenceydi öyle yahu.
9 haziran 2012 gavur izmir zirvesinde eğlencenin dibine vurulmuştur.
(#17276134) yapma bunu kardeş.
(#18472279) güldürürken düşündüren yazar.
(bkz: altıncı nesil silik)
Beraber alsancakta kaos bar'da oturup hayat üzerine konuştuğumuz yazar.. "abi ben güzel oldum" diyor. *
https://www.google.com.tr...m-indir.html%3B1023%3B554
dün zirvede tanıştığım yazardır, sesinin çıkmamasından mıdır hızlı konuştuğundan mı ne söylediklerinin yarısını anlayamadım ama sohbeti güzel yazardır.*
dış güçlerin bana oyunu olduğunu düşündüğüm yazardır.

dün sabah itibari ile double bir hal almış olan grip hadisesi için(nasıl oluyor diyenler için; grip başladığı anda üzerine yaklaşık 12 saatlik otobüs yolculuğu ve üzerine 12 saatlik koşturma hali ekleyin) kendimce ayarlarımı verdim. bol karabiber ekilmiş çeşitli karışımlar tükettim, boğazları biraz olsun yumşatabildim böylece.

sonra ne mi oldu?

bu adamla zincirlikuyu'da buluştuk ve kendisine su alırken düşünceli davranıp bana da su aldı bu yazar. ama ne su? buz lan bildiğin takır takır... tabi hava sıcak, yol uzun olunca buzlu suyu bir güzel içtik. şu anda göte gelmiş haldeyim ama faiz lobisinin oyunları, planları tutmadı! dün biramı da içtim, sigaramı da tüttürdüm rahat rahat(sabaha karşı göt deliğimi solunum için kullanmam gerekti ayrı mesele)...

şakası bir yana zirve başladığında makara kokulu muhabbetlerdeki ana karakterlerden birisiydi. sonra konsa çıkmaya başladık sırayla ve zirve boyunca uzak mesafelerden bardaklarımızı tokuşturup durduk kendimizce.

varolsun, iyi yazsın.

not: bir de nesil takıntısını atsın ya hu bir kenara. beni de yusuf abisine benzetti çokça, bu da ayrı yer etmiş aklımda. kim lan bu yusuf abi?
durup durup ''aranızda izmirli var mııaa'' diye bağırıp gözüme battı. o gelmeseydi yanıma ben gideceğdim yanına!.
über nazlı bir insan; ama yine de efendiliğimi bozmayıp çay ısmarlıycam.
çok güzel gülüyor bu adam lan!
temiz yüzlü iyi kalpli hoş sohbet saygılı efendi iyi niyetli kardeş yazar.
Zirvede ilk tanistigim insan. Sohbeti hos cana yakindit kendisi yedik ictik bol bol bira tokusturduk. Kendisinin bana bi bira borcu var ama cani sag olsun patron ogluyuz biz takmayiz oyle seyleri ayip ediyosun. *
eski sevgilimi elimden alan yazar.

kalbimi kırdın lan, yakıştıramadım oğlum sana bunu.

çok ayıp amk.

not: kanka buraya nickaltı yazdım diye eksilediler amk.

amma kıskanan var lan seni.
menemensporlu yazar. *
küçültesim var bu yazarı. yıllarımı laboratuarda geçirip bilimi kötü emellerime alet ederek küçültesim var.

bilimkurgu filmlerindeki gibi düşün: ışını tutuyorsun, artık nasıl bir reaksiyon gerçekleşirse gerçekleşiyor didiguu'yu 1.80lik halinden 10 cmlik bir cüceye çeviriyor. sonra onu omzuma alıp kaçırmak istiyorum. kayıp düşmez oradan, uzun küpe takarım ona tutunur. saçım uzun zaten, üstünü örter saklarım. ya da ders çalışırken, internete girerken masamın üzerine bırakayım; hem ders çalışayım hem ona laf atayım istiyorum.

dışarı çıkarken de gömlek giydim mi gömleğin sol cebinden dışarıya baksın. gittiğim yerleri o da görmüş olsun. gerçi riskli biraz, x-ray'den geçerken belli olacak. özel güvenlikçi* demez mi "yeğenim siz ne ayaksınız" diye.

böyle böyle fikirlerim var, birgün bilim yeterli seviyeye ulaşınca gerçekleştiricem. olamaaz mııı, olabiliiiiir.
Adamın dibi, yazarın dibi, her türlü şımarıklımı çekmiş yivrummm burdan genç kızlara sesleniyorum çok da yakışıklı haaaaa söylim dedim.
sen " gece uykusuna" staj basvurusunda mi bulundun? ayipsin. burda ben dururken.