bugün

Sukaklarda yatiyoo. Sayiip çıkalim diye soylemistir. Mantik hatasi Türkçe katili bayan.
an itibariyle rahatlatmis yazar...
aslında tanıştığımız yazar size çaktırmadım... geçen beraberdik.. bir içiyor bir içiyor aklınız durur... ben de kendimi alkol içiyor sanıyorum haa.. ben felaket içerim, sen 4 birayla kafa mı yapıyon dedi bana... yiğitlik yapar alkole felaket.. bayılırım böyle insanlara, al ya iç dedim madem, tabi bekliyorum ben ilk şişeyi yarıladıktan sonra baygon olur... sonra açtı başladı içmeye nınınskm ne biçim içiyor.. sabah mutfakta fotoğrafını alayım dedim içtiği içkilerin.. arkadaş resmen sünger olmuş ben böyle birşey görmedim..

karar sizin baksanıza arkadaş insan işi mi şu?

http://galeri.uludagsozlu...eye-sahip-cikalim-564834/
(#22577887) nolu entrysine istinaden merhaba tanisabilir miyiz... seklinde mesajladigim yazar... cevap gecikmez umarim... cok begendim dusuncelerini..
sözlüğü instagram olarak kullanmaya çalışmıştır.
çuma günü diyesim geldi.
ben gibi babası ile problemi olan yazar. dünya fani kardeş, yaşamaya devam.
yurdum insanına makrofon uzatıldığında şov yapıyor, heyecanlı teyzemiz anlayışlı olak az.
(bkz: sokakta galıyo)
Mumdan çıkmış yangın dıyesim geldi.
nesildaşım güzel insan.
yaran nicklerde 1. sırada.
(bkz: hoş geldiniz)
nickini okuyunca sebepsiz güldüğüm yazar.
eğlenceli sohbeti olan yazar.*
yahu ne zaman karşıma çıksa varya istem dışı gülmeye başladığım yazar. yazdıklarına bakıyorsam adiyim, mahlası görmem yetiyor yahu. *
sekizinci nesil yazar.
en sevdiği şarkı, dışarıda kamera var da, içerde yokmuş olan yazar.
bilmediği kelimeleri bilmediğini 3 gün sonra anlayan yazar. ne alaka ise.
başlığıma entry girdiği ve mesajlaştıktan günler sonra beni zar zor hatırlayan yazar.
son günlerde birlikte ''x'' gördüğümüz her hapı xanax olarak yorumlama hastalığına yakalanmış olduğumuz yazar. ayrıca kendisine yarın ki sene başından beri yapacağımız en büyük operasyon için başarılar diliyorum.
farenin insana dönüşmüş halidir kendisi. yeni tespit ettim. bütün refleksler, şirinlikler filan hep fare.
evi yanmış ve bir deli kadın tarafından alaya almış yaşlı adam.
haber peşinde koşan arkadaşın isyanıdır. dideye sahip çıkalım dideye derken ne kadar duyarlı ardından kahkalarıyla beni tek kaşım yukarda anlam vermeye zorlayan, çakaal dedirten teyzemgil türü .
haber peşinde koşan arkadaşın isyanıdır. dideye sahip çıkalım dideye derken ne kadar duyarlı ardından kahkalarıyla ne kadar yalancı çakaal dedirten teyzemgil türü.
geçen sene fena güldüren videodur. ayrıca yazar da olmuş ne güzel pek hoş. lütfen ama dideye sahip çıkalım. *
dede ye sahip çıkan fedakar yazar . can yazar, hatta kan yazar. topla ne yaptı: can kan yazar. onuda sadeleştir cankan. sonuç: yar yar yar yar gitme böyle habersiz. denilesi baklılası görülesi.