bugün

yazar burada "dede" mi demek istemiş diye sorulması gereken sorudur.
hoş gelmiştir.
dide denilen, bir televizyon programı sırasında "didemize sahip çıkalım sokaklarda galıyu yazug zaaaa xd" diye gülen orta yaşlı bir teyzemizin telafuzudur.
http://www.youtube.com/watch?v=MVAaQbf7N2Y

hoşgeldin yazar dostum.
sabah sabah yüzümü güldürmüş yazar. hoş gelmişitr.
(bkz: mala bağlayan komşu teyze)
Nihansın dideden ey mest-i nazım
Bana sensiz cihanda can ne lazım
Benim sensin felekte çare sazım
Bana sensiz cihanda can ne lazım.

Sezadır matemim tutsa felekler
Bana insan değil ağlar melekler
Hevaya gitti hep bunca emekler
Bana sensiz cihanda can ne lazım. *
o videodaki zavallı, sanırım aklı biraz kıt teyzenin tamamen iyi niyetinden, saflığından ettiği bir lafla prim yapmak hç hoş değildir. bu sebeple arkadaşa hoşgeldinin yanı sıra çok ayıp diyorum. zira videodaki sunucuyu bi bulsam ağzına sıçacağım. bakın sıçacağım. o kadar sinirliyim ki.
(#12277086) bu güzel entrysiyle beni gülme krizine sokmuş yazar.
gelecek vaat eden yazar. doğru bir yönlendirme ve eğitimle entelektüel, kendi alanlarında uzman ve sözü geçen kişi olabilir.
`http://www.uludagsozluk.com/e/12750853/` annesinin sınıralarını zorlamış yazar.
ismi çok çekici ve hoş olan nesildaşım.
nicki kahkahaya sebep olmuştur. hoşbuldum.
canımın parçası olan yazardır. yediğimizin içtiğimizin ayrı gitmemesi beni acayip mutlu eder. yanındakileri sürekli güldürür, taklit yeteneği aşırı gelişmiştir. kendinden kan almaya bayılır, aslında beraber yaparız bu işi. * hastanede her serviste xanax arar, sonra da ''oğlum olsa da bizde bir boka yaramıyor lan hayvan gibiyiz galiba.'' diye söylenir. yanakları sıkılası yazardır. oy canım benim. *
(#15626303)

liseli vardı ya ah o liseli.
dede ye sahip çıkan fedakar yazar . can yazar, hatta kan yazar. topla ne yaptı: can kan yazar. onuda sadeleştir cankan. sonuç: yar yar yar yar gitme böyle habersiz. denilesi baklılası görülesi.
geçen sene fena güldüren videodur. ayrıca yazar da olmuş ne güzel pek hoş. lütfen ama dideye sahip çıkalım. *
haber peşinde koşan arkadaşın isyanıdır. dideye sahip çıkalım dideye derken ne kadar duyarlı ardından kahkalarıyla ne kadar yalancı çakaal dedirten teyzemgil türü.
haber peşinde koşan arkadaşın isyanıdır. dideye sahip çıkalım dideye derken ne kadar duyarlı ardından kahkalarıyla beni tek kaşım yukarda anlam vermeye zorlayan, çakaal dedirten teyzemgil türü .
evi yanmış ve bir deli kadın tarafından alaya almış yaşlı adam.
farenin insana dönüşmüş halidir kendisi. yeni tespit ettim. bütün refleksler, şirinlikler filan hep fare.
son günlerde birlikte ''x'' gördüğümüz her hapı xanax olarak yorumlama hastalığına yakalanmış olduğumuz yazar. ayrıca kendisine yarın ki sene başından beri yapacağımız en büyük operasyon için başarılar diliyorum.
başlığıma entry girdiği ve mesajlaştıktan günler sonra beni zar zor hatırlayan yazar.
bilmediği kelimeleri bilmediğini 3 gün sonra anlayan yazar. ne alaka ise.
en sevdiği şarkı, dışarıda kamera var da, içerde yokmuş olan yazar.
sekizinci nesil yazar.
yahu ne zaman karşıma çıksa varya istem dışı gülmeye başladığım yazar. yazdıklarına bakıyorsam adiyim, mahlası görmem yetiyor yahu. *