bugün

her ne kadar kaliteli müzik vb. yapsada hakkattiği değeri görmemiş yerli sanatçılardır. bir başka diyişle underrated.

(bkz: yaşar kurt)
(bkz: göktan)
(bkz: uğur polat)
(bkz: kubat)ünlü biri olsa da yeterince değer verilmiyor.
(bkz: atilla taş) *
(bkz: onur mete)
demet akalın. sike sürülmemesi gerekirken nerelerde...tersten baktım
(bkz: berksan) unutamam sarkisi bile bu listeye girmesi icin yeterli.
yavuz çetin.
Değeri bilinmemesi bilinmesi durumunda birçok insanın hayattan soğumasına sebep olacak anasını maymunlar sikmiş bir canlı:
http://www.youtube.com/watch?v=aG_C6nWYoz8
Kaan Tangöze efendim. Cok sevildigini ve dinlendigini biliyorum ama genc kesim disinda pek adini bilen yok. Duman grubunun biraz goz onune getirilmesi gerek bu boyle olmaz. Guzel muzik kulagi olan insanlar bence bu grubun yukselmesi icin caba gostermeli ve destek olmali. Dizi film muzikleri veya adini duyurabilecekleri ne olursa, destek olunmalidir.
Edit: Kötü oyu çekecek ne yazdığımı merak etmekteyim..
(bkz: murat yılmazyıldırım)
neredeyse tamamı üniversite öğrencilerinden oluşan çevremde bilen çok az adam var.
bana kalırsa neşat ertaştır her ne kadar tüm ülke bilse de yaşarken sahiplenemedik, ayrıca öldüğünde bile vasiyeti yerine getirilmedi. neydi vasiyeti cemevinden kaldırılmak. ama hiç sevmediğim siyaset ona da karıştı ve cami den kaldırıldı cenazesi. ne diyelim memleketimizin hali bi başka...
(bkz: Tuğçe san)
Dj akman, çılgın sedat.
Yılmaz Morgül dür. Sesi bülent Ersoy dan bile daha iyidir. Çok hakkını yediler çok.
Onur mete.
En şiddetle harcanan kişi budur. Döneminde ilk şarkılar mükemmel. Ezberlenip bitmis. Sonra yeni dönemde yaptığı güzel işler yine askıda kaldı. Öyle ya bayan bacaklar, metroseksuel erkekler dururken ne gerek var.
soner sarıkabadayı ...
adam dunya capında bir deger.
(bkz: karsu dönmez)

ben bu ablayı çok seviyorum ya. daha da fazla tanınmalı ve dinlenmeli. ama fazla keşfedilmese de olur tabi. bize özel olsun. ehe.
(bkz: yurtseven kardeşler)
(bkz: ali avaz)
(bkz: ali güven)
(bkz: değerlerini sikeyim butonu)

acun ılıcalı için de öyle dediniz zamanında şimdi de sizin sırtınızdan adam kanal satın aldı.

değeri bilinmemişmiş vay amına koyim, barış manço'yu sadece ölüm yıldönümünde hatırlayan zihniyete bak hele.

edit: acun ılıcalı sanatçı mı diyecek olursanız onu neden örnek verdiğim belli.

hadi siz gidin irem derici dinleyin orospu çocukları.
(bkz: Kahtalı mıçı)
Haluk levent.
(bkz: pinhani)