bugün

her şeyi geçtim ''önce ülkem ve milletim sonra partim ''sözüyle bile takdir edilmesi
gerekilirken acımasızca hakkında atıp tutulan türkiyenin belki de en talihsiz politikacısı.
türkiye'nin şuanki siyasi parti liderleri içerisinde başbakan olma vasıflarına en fazla sahip olan lider. türkiye'nin aradığı ve özlediği başbakan modelidir.

geldiği günden itibaren ülkücü camiaya yeni bir vizyon getiren, ocakları ıslah eden, cemaatçileri parti'den uzaklaştıran, ülkücü hareketi uç sağdan alıp merkez sağa yaklaştıran liderdir. diğer siyasi parti liderleri gibi popilist politikalar peşinde koşmaya hiçbir zaman tenezzül etmemiştir.
referandumda hayırın rengi ne ?
-kahverengi
rengi sil, kaldı mı kahvee ?
bir kahvenin kaç yıl hatırı vaar?
40 yıl --- mhp nin 40. yılı kutlu olsun..
en iyisi siyaseti falan bırakıp, kendini bütünüyle matematiğe vakfetsin. herkes en çok keyif aldığı işi yapmalı.
Türkiyemiz'in en bilge, en asil, en çağdaş, en mütevazi, en en en... Devlet adamıdır. Türk milliyetçileri şimdiye kadar sokağa dökülmemisse bu lider Devlet Bahçeli'nin sayesindedir...
okey dörtlüsünün 3. sü.

diğerleri:

(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
(bkz: selahattin demirtaş)
şehitlere kelle diyen tayyiplerin fransaya gidip apoyu özleye özleye ölen ahmet kayanın
savcı katili yılmaz güneyin mezarlarını ziyaret eden sözde halkçı olup giydiği gömleği
bir vatandaşın alabilmesi için 6 ay yemeden içmeden çalışması gereken ssk yı batıran
kılıçdaroğluların olduğu siyaset sahnesinde mücadelesini sürdürmektedir.evlenmediği
için bile eleştiririr özellikle şakirtler tarafından adamın tek suçu türk olmak özelliklede
ülkücü türk olmak...
"her ülkücü henüz mhp'ye oy vermemiş 24 seçmen bulup bunları mhp'ye oy vermeye ikna edecek" diyerek ikinci bir "40 yapar" vakası yaşatmıştır.

bahçeli bunun formülünü de şu şekilde açıklamıştır;

ilkokul arkadaşlarından 5 kişi,
ortaokul arkadaşlarından 5 kişi,
lise arkadaşlarından 5 kişi,
mahalle arkadaşlarından 5 kişi,
sokaktaki arkadaşlardan da 4 kişi...
tüm bunları topladığımızda ise 5+5+5+5+4=24 yapar demiştir.
ve akabinde kendisini dinleyenlere de sormuştur. "çok zor birşey mi bu arkadaşlar" dinleyenler ise alkışlarla "hayır" diyerek genel başkanlarına yağ çekerekten milletle topluca taşak geçme eylemine destek vermişlerdir.

şimdi sayın bahçeli,
35 yaşındayım ve 20 yıldan beri ülkü ocakları teşkilatı içerisinde olan biriyim...
öyle böyle de değil hemde, aileden, atadan babadan gelir bizim milliyetçi harekete, üç hilale olan sevdamız.
öyle bir sevdadır ki bu 5 yaşında bir çocuğun 12 eylül'de gözaltında haksız yere 1 ay kalan rahmetli babasından mirastır ona...
ama bu son açıklama artık sizin siddin sene iktidar olamayacağınızı anlamama sebep oldu...
nedir bu yahu?
bir rahmetli başbuğ'un konuşmalarına bakıyorum, bir de şu saçmalığa...
nedir bu sayın bahçeli?
ite köpeğe taşak konusu olmak, taşak malzemesi vermek mhp genel başkanına yakışıyor mu?
bu vizyonla siz malesef memleket değil uzaktan kumandalı araba bile yönetemezsiniz.

ayrıca açıklamalarınıza bakıyorum da,
ilkokul, ortaokul, lise...
hani yüksekokul-üniversite...
şunu mu demek istiyorsun?
"ülkücüden üniversite mezunu olmaz"

ben bunu anladım kusura bakma sayın bahçeli...

demek ki senin nazarında bir ülkücü üniversiteden 5 arkadaşa sahip olamaz...
yazık.
bu vizyonsuzlukla bu seçimi de kaybedeceğiz anlaşıldı.

canımız sağ olsun.
türk milleti var olsun...

o partinin ambleminde üç hilal var iken bizler başka bir partiye oy veremeyiz...
yapacak birşey yok...

yazık...
çok yazık...

not: yukarıda behsi geçen matematiksel hesabı en kısa zamanda bir paylaşım sitesinden bulup ekleyeceğim...
(bkz: ikinci 40 yapar vakası)
her siyasetçinin eksikleri hataları olabilir önemli olan bu hataları tekrarlamamaktır.
tek eksikliği bana kalırsa hitabet gücünün eksik olmasıdır.
siyasi trollük yapıyor. dikkat çekmek, nick altına entry girdirtmek için matematiği kendisine kurban ediyor. lan sanırım bu adam sözlüklerde yazarlık yapıyor.
büyük matematikçilerin kemiklerini sızım sızım sızlatıyor.
milliyetçileri frenliyerek memleketi yugsolavyaya dönmekten kurtaran şahıstır.
temiz olduğu için kaybeden politikacı.zamanında bir yerlere çökseydi
bugün başbakandı...
kirli olduğu için kaybeden politikacı. zamanında mesut yılmaz ın ecevit (hani şu 90 yaşındaki konuşma yeteneğini bile %75 kaybetmiş olan) in önünde diz çöküp abdullah öcalan ı kurtarmasaydı bugün iktidardı.
slipknot düetiyle gönüllere taht kurmuş siyasetçidir.
(bkz: 40 yapar devlet bahçeli & slipknot)
inşallah yerine enver paşa gibi biri gelirde alayı pkkcı yobaz komünistin hasretle onu andığı günler görülür.
yeni matematik hesabıyla karşımızdadır.

işte o video.
Başbuğ Dan Brown olarak da bilinmektedir.deli deli şifreler üretmekte.John Nash sendromuna yakalanmasından korkulur pek yakın zamanda.
bir milliyetçi olarak 40 faciasından sonra artık susar böyle hesap yapmaz diye bekledim lakin nafile imiş. bu hesap yanlış bahçeli. hesap etmediğin bir şey var: oy isteyecek sandığın milliyetçiler sana oy verecek mi önce onu garanti et. Allah'ım yarabbim...
arap ve kürt partisi yandaşlarının ve şakirttttlerin sevmediği devlet adamı. kötüleyecek hiçbir şey bulamadıklarından baraj altında kalacak falan saçmalamasını yapıyorlar. akp en büyük başarısı olan %47 aldığında mhp % 14 almıştı. şimdi akp'nin % 40 alacağını holigan akpliler bile inanamazken, nereye gidecek bu oylar. bir hesapda size öğretecek seçimde...
en iyi çalışması kesinlikle ganalizasyon boruları olan über siyasetçi-mizah ustası.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1285011426.swf
keşke ülkü ocaklarına durun demese . malum bölücüsü suncusu buncusu kaşıntılı.
matematik ögretmeniyle arasında geçebilecek muhtemel diyalog;

-evet çocuklar y arabası a şehrinden b şehrine 2 saatte gidiyor, z arabası ise a şehrinden b şehrine 3 saatte gidiyor. y arabası b şehrine varırsa z arabası kaç saat yol gitmiş olur.
+hocam.
-evet devlet..
+şimdi y'yi dogan slx al, z'yi honda. koy doganın içine iki tane apaçi. apaçileri a şehrinden b şehrine giden araçla çarp ne etti 4 . al dördü a şehrinden b şehrine giden z arabasıyla çarp ne etti 12. milliyetçi hareket partisinin 12. yılı kutlu olsun.

(bkz: bir alkış kıyamet)
genç devlet kendi kafasında kurmuştur bir kere mhp'yi.
akşamdan beri büyük sıkıntı içideyim. 5'er ilk ve ortaokul arkadaşım tamam. hepsine facebook'tan mesaj attım. haberi izler izlemez hemen sokağa çıktım ve 4 kişi de ordan buldum . sıkıntım şudur ki henüz askerliğimi yapmadığım için 5 asker arkadaşım yok. sırf bu yüzden devlet bahçeli başbakan olamayacak diye bunalım geçiriyorum. yarın ilk iş olarak askerlik şubesine gidip tecilimi kaldırtıyorum.