bugün

partisi bir piskevit alamayacak kadar fakir olan asık suraklı amk salağı bir asalak.
bir zamanlar tayyip erdoğanı yüce divana göndereceğim diyen kişi. Başkanlık divanından bahsediyormuş sanırım.
MHP'nin 11. Kurultay'da yaptığı konuşmada, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun kanının AKP ve Erdoğan'ın eline bulaştığını ve bu kanın hesabının er yada geç sorulacağını söylemişti. Ben o zamandan beri o günü bekledim, hala da bekliyorum o an gelene kadar da bu sözleri unutmayacağım. Ben bu günleri bekliyorken evet oyu kullanacağını açıklaması bana ciddi anlamda çok fazla dokundu.
ceCEce bahçeli reyiz ceCece...
sen teee kaç yıldır akbaba gibi otur rahmetli türkeşin emanetinin üzerinde bi bok yapama yüzde 15 bile göreme(gördüysede bi anlamı yok), adam gibi muhalefet yapama, o şahsa demediğini bırakma sonra gel stepne ol, don lastiği ol yada ne bok oluyosan ondan işte.

türk siyaset tarihinin gördüğü en karaktersiz adamlardan biri olarak, adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır. bir diğer örneği için;

(bkz: numan kurtulmuş)
Akp yandaşlığında tuğrul türkeş e tur bindirmiştir.
Kendisi akp nin arka bahcesidir. Başkanlık icin demedigini birakmazken birden savunur oldu. Allah bilir ne teklif edildi. Hic yakistiramiyorum sana sevgili ulu kurt. Yaramazlik yapıyorsun.
Adamın dibidir.
görsel
başkanlık sistemi bu ülkenin sonu olur dediği halde başkanlık sistemini destekleyen siyasetçi. son yirmi yıldır istifası bekleniyor ama nerde...
aptalca bir fikre sahibim açıkçası.

referandum oylaması sırasında ters yaparsa mesela?
Ümmetin dönme hızına yetişemediği diğer sözde reislerden.
Her gördüğümde 'ne kadar töbeestağfrullah bir siyasetçi' dediğim siyasetçi.
allah razı olsun başkanlık yolunda bizi çok ileri taşıdı.

büyük adamdır vesselam. başkan yardımcılığı hakkındır. umarım tayyip reis bu konuda gereğini yapacak.
Adını MHP'yi bitiren kişi olarak tarihe kaydettirecek kişi. Evet.
başkan yardımcılığını hakeden mükemmel adam.

akp bu yaptıklarına minnettar. herkes senin gibi olsa keşke.
Korkuyor.

Şöyle ki;
Başkanlık meclisten geçemezse kendisine ya da mhpli vekillere bylock nedeniyle operasyon yapılacak olabilir.
fena dönektir dostlarının çok dikkat etmesi gerek her an her olabilir tabi alehimize.
tarihin affetmeyeceği zat. tutarsız, dengesiz, ne yöne döneceği belli olmayan şahıs. umarım partisinin içinde akıllı uslu insanlar vardır da mecliste 330 u bulamazlar.
kişinin gördüğünde yüzünü ekşittiği kişidir.
muhteşem bir u dönüşü daha, attığı tweet i silmiş;

https://pbs.twimg.com/media/C1t23zZXUAAvtEN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C1t23zaWIAAC8c8.jpg
Kendisini sadece AKtroller savunuyor bu bile ne denli acziyet içinde olduğunun göstergesidir. Nerede Aktrollerin övdüğü adamı kapının önüne koyarım dediği günler.
kendine namert diyen siyasetçidir. acilen kendine hakaret davası açmalıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=ZS3NGPJ_CCA
Başkanlık hakkındaki attığı twitleri teker teker silmeye başlamış zat. 68 yaşındasın, bir utan be adam. Daha ne kadar alçalabilirsin?
meclisin dördüncüpartisinin lideri. Neden dördüncü dedim çünkü başkanlığa geçilirse mhp ne olacak seçime sadece 2 parti ile girilen başkanlıkta mhp nerde rol alacak?
20 Ocak 2015
Başkanlık hırsı, başkanlık isteği parlamenter sisteme, yani mevcut nizama taban tabana zıttır.
9 Mayıs 2015
Başkanlık federasyon demektir. Bu da Türkiye'yi bölünmeye götürecektir.
5 Ocak 2016
Milliyetçi Hareket Partisi başkanlık sistemine tümden karşı olup, parlamenter sistemin revize edilmesinden yanadır.
24 Mayıs 2016
Ancak başkanlık sistemi gibi dibi görünmeyen kuyudan su içmeye ne irademiz, ne de isteğimiz vardır. Bunun aksine bizi zorlamaya, yönlendirmeye, baskı altına almaya hiç kimse tevessül etmemeli, ilkelerimizi ve sözlerimizi yutmamızı (!) hiç kimse beklememelidir!
26 Mayıs 2016
Başkanlık sisteminin veya fiilen uygulansa da partili cumhurbaşkanlığının ileride aşırı bedellere mal olacağı bilinmektedir.

ülkücü değil ama vatansever bir adamımdır. çok şükür askerlik hayatımda üstün hizmet ödülü ve birden fazla onur belgem de vardır. çok ülkücü tanıdım şu yaşıma kadar bu dinazor kadar döneğini hiç görmedim. etrafımdaki vatansever ve ülkücü kaç tane tanıdığım varsa kendisine çok ağır küfürler ediyorlar.

tabanından koptuğunun da farkında değil.

akp ile yaptığı pazarlığın sonucunda vereceği "evet" oyunun karşılığında başkan yardımcılığı ve fetö'den boşalan devlet kadrolarına ülkücülerin yerleştirilme planı ise eğer kendisinin akıl sağlığından da şüphe ederim. zira rte adamı bozuk para gibi harcar bundan kesinlikle çekinmez. fetö'de gördük bunu. el birliğiyle rte'yi başrole koydular ve ne zaman çıkarları çakıştı o zaman aralarında savaş başladı.

şimdi kendisini bulunduğu yere getiren abd destekli fetö'yü karşısına alan rte günü geldiğinde bahçeli'yi bozuk para gibi harcar mı harcamaz mı?

bahçeli... neyin peşindesin hala çözemedim. ülkücü dostlarım da hala çözemedi...