bugün

an itibari ile evde aynaya bakıp "koalisyon olmaz" veya "4 şartım var" diyor olmalı.

gider ayak attı son kazığını attı. çok enteresan bir tip. ben mhp'li olsaydım bu adam gidene kadar oy moy vermezdim partiye.
bu sonuçlara rağmen istifa etmeyecek mhp genel başkanı.
artık şapkasını önüne koyup uzun ve ciddi biçimde düşünmesi, radikal bir karar vermesi gereken lider.
siyaset icraattan öte göz boyama işidir başkan.

sen bunu bir türlü beceremedin.

ortada bir koalisyon teklifi olmamasına rağmen koalisyonu reddeden, ülkeyi kaosa sürükleyen adam oldun. "hayır böyle değil" deme işini son 3 güne bırakarak hep yaptığın gibi yine kendi ayağına sıktın.

chp içerisindeki en milliyetçi adamlardan biri olan baykal'ı sırf "hdp de destekliyor" diye desteklemedin. kendini bu oylamanın dışında tutarak sana oy veren insanları mahcup ettin.

ama gün geldi senin köşe bucak kaçtığın "hdp ve seçmeni" ile kendi seçmenin bir olup akp'nin koynuna girdi.

siyaset sana göre değil başkan.

kendini geçtim bizi ve ülkeyi de yaktın.

lütfen bu gece iyi düşün. düşündüğün şey bu tablodan da bir başarı hikayesi çıkarmak olmasın.

özrünü dile, yenilgiyi kabul et ve git.
kaseti çıksın diye dua eder olduk ülke olarak. ona oy veren vermeyen herkesin dileği.
Mhp'nin %10'a kadar düşmesine,Hdp ile arasında %1 fark olmasına neden olmuş,yüz karası,koltuk sevdalısının tekidir.. istifa be artık
Yatacak yeri yok.
Siyasetten bir gıdım anlamadığını daha kaç kez kanıtlamak zorunda kalacak. Gitme vakti çoktan gelmişti de bu sonuçlar sürüye sürüye götürecek onu.

1 Kasım seçimlerinde akp'nin tek başına iktidara gelmesinden sorumlu şahıs.
mhp yi bitiren adam. derhal istifa etmeli. ama yapamaz. kendi menfaatini partisinin menfaatlerinin önünde tutar muhakkak.
Gerizekalı bunak. Bugünkü tablonun en büyük sorumlularından.
git artıkkkkkkk ! gittttttt gittttttttttt ! liderlik vasıfları olmayan şahıs git artık ! git bu partinin başından ! sende git kemal ! görmek dahi istemiyoruz sizi !
Akp yi tek başına iktidar yapan parti senin 10 tane ömrün olsa bu kafa yapısı ile bu inatla tek başına iktidar olamazsın.
akp'nin ekmeğine tahinle karıştırılmış köpük tatlısı süren canlı. mitinglerde ses tellerini silkmekten başka bir olayını görmedim. 856 abaza erkeğin yavşadığı kız gibi süreç içerisinde herkese trip atmıştır. benden sonra vefat edip sonuna kadar koltuğunda kalacağına inanıyorum.

kurtlar puslu havada....
an itibariyle balkon konuşmasına katılacağını açıklamış şahıs. sanırım tek başına iktidar oldun dediler üzülmesin diye.
mhp lilerin kendisine 17 yılda 13 seçim kaybetmesine rağmen git diyemediği adam. akp den ne değişik yönünüz var dedirtir. ayrıca, osmaniye'de akp önde. k*rt partisi mhp'den fazla vekil çıkartıyor. o koltuğu bırakması için ne olması gerektiğini düşündürür.
MHP seçmeni gibi dönektir.
Milliyetçilik leri bu kadardır bunların.
Hayır hayır hayır diyordu mağrurane. noldu şimdi?

bundan sonra mhp ye başkanlık yapması düşük ihtimal. o gururlu halinden eser bırakmadık gördü gününü, hamd olsun.
Yaşlandıkça huysuzlanan siyasi lider(?).
00.00 da istifa edicek.
görsel
Rezil olmuş başkan. Bi siktir git.
(bkz: Devlet ana)
istifa etmezse dayak yiyecek matematik dehası.
istifa etmesi gereken genel başkandır...
bundan sonra 1000 tl maaş ile aktrollük yapacak olan şahıs. vurdu en dibe.gerçekten yazık oldu.
Şu saatten sonra istifa etmesi gereken insandır.
güncel Önemli Başlıklar