bugün

ya çok iyi hafızaya veya zekaya sahip, ya da gizli gizli çalışandır..
öyle bir ögrenci çeşidi yoktur varsa da bu evrende degildir.
Ders çalışan öğrencidir. Etrafına ders çalışmadığı hakkında beyanatlar vererek arkadaşlarını geçme çabası içinde olandır. Eziktir.
dahileri anlamak normal insanlara kalsaydı bu konu açılmazdı tezini kanıtlayan öğrencidir.
yorumu yapıp çekilinmesi gereken durumdur.
bu konuyu sık sık gündeme getiriyorsa gizli gizli çalışıyordur. sevilmez bu tipler. inekler en azından dürüst.

(bkz: adam gizli inek beyler)
dersi derste dinliyordur.
kopya çekme yeteneğine sahip öğrencidir.
bütün dönem yatıp sınav gecesi allah ne verdiyse çalışıp yüksek alan öğrenci olabilir.
öss birincilerinin açıklamalarını akla getirmiştir, aynen çalışmadan kazandıklarını iddia etmişlerdi.
(bkz: ordalar allahıma ordalar)
benim küçüklük halimdir. inek diye çok dalga geçerlerdi amk inek dediğin deliler gibi ders çalışır. test çözer. dershaneye gider. öğretmenlerine sorular sorar. ama benim hiç böyle yaptığım yoktu.
etrafındakiler tarafından pek sevilmeyen öğrencidir. kaldığı ders olduğunda "çok şükür" lafını bile duyar arkadaşım dediği adamsılardan.

not: kına yakıyorlar yemin ediyorum ders kaldığı zaman. sizene arkadaş geçip geçmemden anlamam ki.
dersi dinlemiyordur bile, kulaktan dolma bilgiler yeterlidir. *
Yalan soyluyordur. Evde yemek bile yemeden ders calisir bu dengesiz sizofrenler.
benimdir bu. maşallah diyelim öncelikle. yahu arkadaş milletin 1 hafta harıl harıl çalıştığı sınava 1 saat göz ucuyla bakıp en yüksek notu alıyorum. herkes o evde çalışıyor falan diyor da nereye çalışıyorum amk. çalışıyorum benim niye haberim yok. 2 ay boyunca sadece ders dinleyerek tüm denemelerde birinci oldum bu sefer sustu ibneler. kıskanmayın lan kıskanmayın. bu başarının yorum gücümden geldiğini düşünüyorum aynı zamanda. normal elemanlar zaten anlayamaz, anlasaydı kendisi yapardı amelenin.
yüksek ihtimal üniversite sınavında yan basacak olan öğrencidir.
çok özenilesi insandır. ders çalışmayan kısmı tamam da yüksek not kısmı sıkıntı.
derste dinliyordur. *
kıskandığım kişidir. ama "maşallah" da demeyi ihmal etmem, nazar değmesin diye.
tarihin en büyük yalanlarından birisidir. lisede tamam ama üniversitede imkansızdır. çalışmıyorum deyip gizli gizli çalışandır.
ya torpillidir ya da gerçekten zekidir. mesela ben tabi zeki olduğum için yanlış anlamayın.
öyle bir dünya yok. kendini zeki göstermek için yırtınanlar var bunlar tuvalette felan ders calısır kimse görmesin diye.*
gizli gizli ders çalıştığı efsanesi dilden dile nesilden nesile yayılan öğrenci. arkadaşları tarafından sınav sonuçlarının açıklanması ve beraberindeki bir kaç gün sevilmez.
(bkz: ben) *
ders çalışan, not tutan ve dersleri iyi dinleyen bir kanka edinmiştir. her sınavda onu önüne oturtup kopyanın dibine vuruyordur.

(bkz: yaptım oldu)
not tutan kızlarla arası iyi olandır.
güncel Önemli Başlıklar