bugün

bugün yapmayı planladığım eylemdir efenim. Sabahta dershaneye 2 ders matematik dersine gidip gelip sonra uyumayı planlamaktayım. Ders çalışarak sabahlamam vallahi dertten!
vize veya final haftasında yapılmasını sakıncalı gördüğüm eylem sonra uykuya yenik düşüp sınava geç kalınabiliyor.
Lisede yapıldığında olay olabilir. Üniversitede her sınav proje deadline'ından önce yapılır hiçte garip karşılanmaz.
yapılandır, yapılacak olandır.
sigara kahve aralıyla edebiyat ve analitik geometriye direnmektir.
17 yıl okuyup bir kez yapmadığımdır. Yalnız niyetlenme konusunda rekor kırmış olabilirim.
sabah olduğunda yaşanılacak travmayı biliyorum. eğer kütüphanede sabahladıysanız ve sabah gideceğiniz yere yürüyecekseniz geçmiş olsun ama aynı zamanda yatağa vardığınızda hayatınızdaki en güzel uykuyu uyumuş olacaksınız.
(bkz: gece ders çalışmak)
dersleri ağır olan öğrencilerin yapmakta mükellef olduğu eylemlerden.
An itibariyle yapiliyor.
Yapmayip uyuyacagim, 25.5 yasinda hala ders calisiyor olmaktan gina geldi.
nasip olmayandır.
Liseli malların yazın yaptıgidir.
sıçtın mavisi (bkz: sıçtın mavisi) görmek muhtemel olaydır.
Açıköğretim'de okuyanların yaptığıdır. Benim de yarın yapacağım eylemdir. Bugün kaytarmanın pişmanlığı var içimde.
yaz günü pompa için sabahlanır amk ders ne.
Nasip olur banada ins.
ne kadar komik başlık lan.
Hayatımda hiç yapmadigim eylem allah düşürmesin o kadar.
keşke bir gün yapabilsem dediğim eylem.
nedenini sorarsanız çalışmayı bitirince sonundaki kafayı düşünemiyorum.
bir makine ogrencisi olsamda silksen yapmayacagim eylem.
Imkansizdir. Bu is o kadar sıkıcıdır ki 12 saat uyumus ve uykudan yeni kalkmis adamin bile derse basladiktan 10 dakika sonra uykusu gelir.
hiçbir zaman yapamadığım eylemdir.
yapmadım, yapmayacağım.
hiç yapmadığım eylem. ulan oraya geldiyse iş zaten o dersten kalıcam demektir,ne kasıcam boşa yani.
Lise hayatinda gereksizdir . Üniversitede yapılabilir ama . Ne dersaneye gittim ne özel dersim vardı sabahlara kadarda calismadim dandik bi anadolu lisesi mezunuyum . Su anki ygs sıralamam gayet basarilir . (lys agirliki calismama ragmen )