bugün

ders çalışmak istemeyen bünyenin haykırışıdır.
bu güzel havada malak gibi yayılmak varken otomotiv çalışmak da nedir sözlük. (bkz: sikerim finalini)
(bkz: önce sözlüğü kapat)

lan olum var ya adam olmaz bizden, entry girmiyorum, mesaj atmıyorum, entry okumuyorum sözlük niye açık amk.

edit: mesaj atmıyorum derken yalnızlığımı şey edeyim dedim. yoksa mesajlara itina ile cevap verilir.
bütte geçerim yeaa diye götümü yaya yaya yatarken ıkındığım cümledir.

bütlerden sonra editlenecek buralar.
Havanın güzelliğiyle doğru oranda olandır. Bi bakıyorum hava mis sahil mis. neyse daha zaman var hallederiz yia **
(bkz: ritalin)
(bkz: dersini sikeyim butonu)
al benden de o kadar dediğim beyanat.

napim amk burda cehape lileri kudurtmak daha zevkli. haha
Staj bitimi beceri eğitim sınavına ve lysye çalışmak zorunda olup içinden gelmemesi gelecek kaygısını beraberinde getiriyor.
Allahtan zamanında çalışmışım dedirten an.

naçizane tavsiyem sık götü biraz daha... sonrası bayağı rahat oluyor zira.
hiç zorlama bence çık biraz hava al sonra kafan yerine gelince devam edersin.
Sıcaklardandır arkadaşlar .Bende de bu zamanlarda böyle olurdu .Kolay gelsin.
karı kızları, video oyunlarını, amerikan dizilerini bırakırsan çalışırsın koçum diye cevap verilecek beyandır.
Seks yap. Bir serzeniş
Beynin 1/2 si ders çalışman gerektiğini söylerken diğer yarısının siktiret demesi sonucu ortada-arada kalan yine biziz.
Fakdıbrain
Aynen durum bu ya calisamiyorumm calisamadikca icimdeki korku büyuyo korku buyudukce icimdeki sıkıntı da buyuyo sıkıntıbuyudukce ders calismak daha da zorlasiyo.
okuldan mezun olmam lazım hep son gün çalışarak bugünlere geldim sözlük, ulan sözlük ben nasıl yarın ki sevgi hocanın sınavını verecem sözlük kadın baştan aşşağı kibir abidesi ve hala çalışmadım sözlük ben neden odaklanamıyorum sözlük
girsin giren diyon yani.
ders çalışamıyorsan mehter ye!
bende çalışamıyorum. ne yapayım şimdi ölem mi?
burada boş boş takılanlardan ibret alıp kendini motive edebilirsin.
görsel
çalışmayın zaten arkadaşlar ben sizinle yarışamam. çıtayı allahuekber dağlarına çıkarmanın ne anlamı var.
bende çalışamıyorum çalışsam da boşa çalışıyorum ben derslerin beni sığdırmaya çalıştığı kalıplardan hoşlanmıyorum. başkasının daha önce söylediği kendi fikri çoğu zaman doğru kabul edilmiş onlara inandırmaya çalışıyorlar insanları. büyük bir robot fabrika sisteminden farksız günümüzde eğitim.