bugün

benim yazım kötü olduğu için bir kere not isteyen bir daha istemezdi *
olmak istediğim öğrencidir hayır diyemediğimden vermek zorunda kalıyorum ama içten içe bela okuyorum
bencillik falan da değil bu herkese ortak sunulan derste ben not tutarken sen napıyordun, paylaşımcı değil de diye diyemezsiniz bu benim bilgim değil herkese sunulan bilgi alsaydın kardeşim, yazdıklarımın bana özel olması sebebiyle ayrı rahatsız oluyorum
Adam gibi adamdır. P...nkler gezerken o insan dersde not tutmuştur. Not vermeyince birde o insana düşman oluyorlar.
Derse gelmeyen sınav zamanı öncesi selam dahi vermeyen adama not vermek aptallıktır ama olur da o gün hastadır notu eksik kalmıştır verilir. Mazeretsiz derse gelmeyen adama niye not verilsin biz boşuna mı derse giriyoruz. Beyimiz orda gezsin dersle alakası olmasın sınav zamanı notu alıp geçsin. Not verilmeyince de bir de hakaret etsin oh ne güzel iş.
bunlar inek öğrenciler olur. ders notu isteyen ise işi piçliğe vuranlar olur bu inekler piçlere kazık atarlar ve sonucunu ağır biçinde öderler.
benimdir. yakın çevremden 2-3 kişiye veririm en fazla. Ortalamam çok mu yüksek dersen hayır malesef. sadece inanılmaz hızlı yazabilmek gibi bir yeteneğim var ve hocanın önemli cümlelerini ayıklayabiliyorum. Her derse de gidiyorum. e ortada emek var, yetenek var, enayi değiliz sonuçta. Ama şunu da söyleyim ders notu kimseyi kurtarmaz, özellikle de hukukta.
edit: asosyal, inek değilim.
Doğru olanı yapan tiptir efenim. Üniversite hayatım boyunca kimseden not istemedim. Derslerde genelde not tutardım. Tutmamışsamda yapacak birşey yok. Ne yani sen şimdi gez toz dersi dinleme kendini yorma, sonra gel not tutan birinden yazdıklarını iste. Milletin alnında keriz mi yazıyor efendim? Herkes aptal bir siz mi akıllısınız? Not alamayınca not vermeyenlerin hakkında ileri geri konuşanların karakterlerine yorum yapmama gerek yok sanırım.
sınav öncesi derslerde ebeleriyle ters düşmüş bilimum arkadaşlarımızdır.
zorda kalan arkadaşlarını hiç mi hiç düşünmeyen kendine müslüman olan öğrencidir. (bkz: pinti)
çan yoksa ayıp eden öğrencidir.
ben 100 alayım gerisi umrumda değil modunda yaşayan öğrencidir.
(bkz: emeğe saygı+kep)
yeri gelecek onun da nota ihtiyacı olacaktır. pusuya yatın.
imran.
kıvırcık saçlarından sen suçlusun.

adını ifşa ettim özür dilerim.

cimri inektir.
her üniversitede bulunan paylaşmayı sevmeyen öğrencidir.